Wpis z mikrobloga

Jaki jest najbardziej znienawidzony zawód? Według mnie paleontolog. Żeby tak #!$%@?ć wyobrażenie na temat dinozaurów, to trzeba skończyć lata studiów w tym kierunku i dekad psucia wizerunku tych stworzeń. Te #!$%@? teraz mówią że młody T-Rex wyglądał jak indyk. A w powiązanym obrazku raptor. W nienawiści do paleontologów, tak zostałem wychowany
#dinozaury #paleontologia #jurassicpark
szarzujacy_karczoch - Jaki jest najbardziej znienawidzony zawód? Według mnie paleonto...

źródło: comment_6cFsoBJHbTp36zvbmFUfPEHj36EfJn1B.jpg

Pobierz
  • 10
@szarzujacy_karczoch: a teraz tak się zastanów, ile ptaków nie ma piór?
Badania są prowadzone cały czas i cały czas dochodzą jakieś nowe dowody i podobnie byłoby z ptaki dawno po ich wyginięciu. Gdyby jakaś cywilizacja odkryła skamieniałości ptaków to też by na początku sądzili, że były jak gady, ale z czasem doszliby do podobnych wniosków co ludzie w przypadku dinozaurów. Jeżeli jest wiele dowodów na to, że jednak dinozaury miały pióra
@szarzujacy_karczoch: Ja #!$%@? XD Ty wiesz, że pióra u większych teropodów nie wyglądają jak u strusia czy indyka tylko bardziej jak u kazuara?
Tak samo Park Jurajski pokazuje wielkie velociraptory wielkości deinonycha z językami warana, mozazaura długiego na jakieś 36 metrów, Spinozaur zestarzał się okropnie i inne.
Nie lubisz jak ktoś wykonuje swoją prace i pokazuje prawdę? Ja też miałem kiedyś problem z piórami...w podbazie.
@Trajforce: nie potrafię sobie wyobrazić żeby takie stworzenie wzbudzało trwogę jak filmowe raptory. dinozaury były zbyt fajne, żeby były prawdziwe. teraz nawet jak się uda zmodyfikować kurczaka żeby włączyć cechy które zanikły w procesie ewolucji, to i tak wyjdzie kurczak z ogonem i zębami