Wpis z mikrobloga

Mieszkam w pewnym nadmorskim mieście noży. Był tu sobie pewien człowiek od promocji kultury i nowoczesności. Sporo czasu spędzał na mojej uczelni, głównie robiąc zdjęcia. Pracował w teatrze. Zdjęcia najczęściej wykonywał młodym mężczyznom półnago. Prowadził jakiś projekt uśmiechu. Wzór postępowości i tolerancji. Szanowany i wspierany przez lokalnhch pkatformersów. Wśród młodych studentów każdy wiedział, że jest gejem. Deuznaczne propozycje i zainteresowanie męskim ciałem

No, ale kto by się spodziewał, ze gustuje w małoletnich chłopcach. To był przecież tak otearty człowiek, a orientacja nic do tego nie ma. W sierpniu aresztowany za pedofilię, potem brudów zaczęło wychodzić więcej.

Ciekawe, czy właśnie ktoś taki dostałby pracę w nowoczesnej szkole prolgbt. Przecież ambasador uśmiechu, człowiek od teatru i kultury, postępowy homoeuropejczyk, który kocha młodzież, byłby kandydatem idealnym. A teraz sobie siedzi za kratkami, a wszystkie te środowiska się od niego odcięły i chowają głowę w piasek. Ich przyjaciel pedobear.

Dlaczego mnie to nie dziei ? Może ten smile coach byłby też odpowiedzialny za treningi masturbacji 8latków ?

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #heheszki #lgbt #gdansk #gdynia #slupsk #koszalin #sopot #chojnice
  • 101
@Lavie: No typowy debil, zero argumentów. Jak wiadomo, xD wygrywa dyskusję w takim pokoleniu młotów

@GordonL: żadne brednie. Jesteś zbyt ograniczony, by tozrozumieć. I nie masz argumentów.

@tell_me_more:

Masturbacja może nie, ale mi nikt do majtek nie zaglądał. Sam do tego doszedłem, potem miałem dziewczynę i dziś z nią żyję. Myślisz że 12 letnie dzieci będą z homopanami mieć ochotę rozmawiać jak walą konia? A jeszcze się trafią pedofile,
żadne brednie. Jesteś zbyt ograniczony, by tozrozumieć. I nie masz argumentów.


@Wilczek03: Oczywiste brednie.

A jakie Ty argumenty przedstawiłeś? Żadnych.
W czym przedstawiały się te wartości i honor?

W mordowaniu Żydów, Polaków, cyganów etc. w XX wieku?
W odwetach na dzieciach?

W wojnach w XIX, XVIII, XVII, XVI, XV wieku (można wyliczać do końca)?
Na tym, że kobiety traktowano jako obywateli drugiej kategorii?
Na tym, że chłopstwo traktowano jak gówno?
Na
@Wilczek03: nie mogłeś po prostu linka wkleić?

Ostatnie informacje z 11 sierpnia, o akcie oskarżenia. Potem cisza. Pewnie jest tym pedofilem, ale wyciąganie z tego wniosków jak twoje jest bez sensu.

Raczej edukacja seksualna w szkołach pomogłaby złapać go szybciej (bo dzieci wiedziałyby od razu, że to, co próbuje im zrobić jest złe, i żeby na to nie pozwalać).
@Wilczek03:

No typowy debil, zero argumentów. Jak wiadomo, xD wygrywa dyskusję w takim pokoleniu młotów


Ty jesteś debilem sugerując, że X lat temu nie istnieli swingersi, czy próbując powiązać ludzi z przeszłości i ich zachowania ze współczesnością. Pomijam wrzutki o dumie i honorze, bo widać że rodzina bajki ci wcisnęła, albo westernów się naoglądałeś.