Wpis z mikrobloga

@skizo: Znajdź jednego "lewaka" na wykopie, który się cieszył po zamachach islamskich tak jak dzisiaj pod ekstazą cieszą się i pochwalają konserwy z wykopu po zabiciu niewinnych ludzi wyznania mluzumanskiego.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: czytałeś co napisałem? Nie napisałem nic o cieszących się lewakach. Pytam gdzie byli i czego nie zadawali takich pytan jak teraz. Ze biały terrorysta itd czego wtedy nie pisali o sniadych terrorystach? PS jakiego wyznania?
  • Odpowiedz
@bombastick: nie rozumiesz że teraz słowo terrorysta i biały dla neuropy to jak jakaś nagroda? Czego po tych wszystkich atakach nie pisali sniadzy ludzie rozjezdzali ludzi w Europie tylko mówi że same auta jeździły? Ty rozumiesz dobrze, ale co innego że nie chcesz zrozumieć
  • Odpowiedz
@skizo: nie rozumiesz podstawowej różnicy w zachowaniu neuropa/konserwy w kontekście zamachów, które przywołujesz. Zwróć uwagę, że po zamachach w Europie dla konserw cały islam równa się terroryzm, nie ma to tamto śniady z brodą terrorysta. Czy po dzisiejszym zamachu widzisz żeby neuropa atakowała wszystkich białych katolików, chrześcijan ogólnie przedstawicieli nazwijmy to naszej kultury czy tylko piętnuje skrajny przypadek zbydlęcenia?
  • Odpowiedz
@skizo ten zamach był odpowiedzią między innymi za ten z ciężarówką, a ja gdzie byłem? Taki człowiek jak ty czy ja może zrobić to co on tyle że z nożem kuchennym hahaha więc...
  • Odpowiedz
gdzie byliście jak "ciężarówki" zabijały dzieci na ulicach Europy? Gdzie byliście jak strzelali po redakcjach gazet , gdzie byliście jak się wysadzali w metrach? Pytam gdzie? Banda hipokrytów


@skizo: A gdzie byli ci #!$%@? krzyżowcy co to europę ratują w Nowej Zelandi? xD

Bo lewica w czasie tamtych zamachów pokazywała że się nie da zastraszyć terroryzmowi, pokazała że bez strachu mogą wyjść na ulice i malować kredami i plują na terrorystów
  • Odpowiedz