Wpis z mikrobloga

W eurowyborach w okręgu podlasko-warmińsko-mazurskim można będzie zagłosować na:
- Tomasza Frankowskiego
- Karola Karskiego
- Krzysztofa Jurgiela
- panią z PSL pochodzącą z warmińsko-mazurskiego (niestety nie kojarzę kto to jest)
- kilkoro no-namów z KE
- kilkoro no-namów z PiS
- kandydatów Wiosny
- kandydatów Konfederacji
- kandydatów Razem
super wybór xD


#polityka #bialystok #olsztyn #podlasie
  • 22
@niemamnasmsy: tak czy inaczej ktoś tę kasę weźmie. W okręgu podlasko-warmińsko-mazurskim są do wzięcia dwa mandaty. Jeden bierze PiS: albo Karski albo Jurgiel (raczej ten pierwszy, nie tylko z racji bycia jedynką ale też rolnicy są wściekli na Jurgiela). Drugi przypadnie KE. Nie mam ochoty głosować na osoby, o których słyszę pierwszy raz w życiu, więc głosuję na Frankowskiego, proste.
Poza tym ma jedną zaletę: zna język francuski, to dość rzadkie
@mat9: na pewno nie zagłosuję na nikogo z Konfederacji - dla mnie to zbieranina z której jedne osoby mi odpowiadają, ale inne kompletnie nie, niemal każdy z tzw. liderów bardziej próbuje promować własną osobę niż zawiązany sojusz. Obawiam się że nawet jeśli wejdą jesienią to skończy się jak z Kukizem.
Natomiast śledzę poczynania Gwiazdowskiego i nie wykluczam, że zagłosuję na niego jesienią.
@PatologiiZew: Sam fakt zdobycia największej dla Jagiellonii liczby goli w Ekstraklasie daje mu status legendy - do tego jest wychowankiem, białostoczaninem z urodzenia, wrócił na zakończenie kariery rozgrywając łącznie pięć pełnych sezonów, obydwa trofea jakie zdobyła Jaga (PP i SPP) także były wywalczone za czasów jego gry. Nic dziwnego, że więcej osiągnął z Wisłą - w końcu za czasów Cupiała to była maszyna, a Jaga zaczęła być zespołem z polskiej czołówki