Wpis z mikrobloga

Dlaczego prawakom przypomina się tolerancja i negowanie nienawiści wobec innych zawsze po jakimś zamachu? I to nie do końca, bo wtedy zazwyczaj część jednak zostaje w tym ideologicznym rynsztoku i jakoś próbuje wybielać takie sprawy.

Na przykład zamach na Adamowicza czy teraz zamach w Nowej Zelandii ładnie to obrazują. A gdy jest spokój to w cale im nie przeszkadza szerzenie nienawiści wobec innych ludzi z różnych względów.

#bekazprawakow #neuropa #polska
  • 12
@JAI2L9LAD: Tak, ale przypisales z góry że komentarze które pochwalaly zamach należą do prawaków, dodatkowo odrazu generalizujesz to na całą grupę. Więc jak mam to odebrać jak nie jako próbę wykorzystania tego zamach do dowalenia swoim przeciwnikom ideologicznym?
@JAI2L9LAD: Nie przypomina mi się. Każdego terrorystę trzeba tępić. Nawet Korwin #!$%@?ł, że to posrane, że Breivik ma prawo żyć mimo, iż mordował ludzi, których ideologią gardzi, w czasie gdy socjaldemokracja Norweska dała mu PS3 do więzienia. Poza tym z jakiej #!$%@? powiązujesz zabójstwo Adamowicza z prawicą XD Przecież tam nie było motywu politycznego. Sam od niedawna lewicuję, ale neuropki strasznie opóźniają mi ten proces swoim mentalnym upośledzeniem i ignorancją.