Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
@Shaggy_dg: no ale takie teksty i pochwała chyba są zakazane w Polsce "publiczne nawoływanie do popełnienia zbrodni" i publiczne pochwalanie przestępstwa". Także teksty o braku tolerancji dla nietolerancji można sobie o kant dupy rozbić. Nie znam się na tym ale skoro ktoś pochwała zamach na niewinnych to moim zdaniem kłóci się to z ideą wolności słowa.
@dzwiedz3000 to że go nie potępiam i nie żal mi "ofiar" nie oznacza, że nawołuje do tego by inni też strzelali losowo do ludzi na ulicy... Btw zrozumcie że nie ma niewinnych muzułmanów, z wyjątkiem "rdzennych" jak np tatarzy w Polsce. muslimy mają sporo odłamów. Nikt nie strzela np do sikhów. Ciekawe czemu ))¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shaggy_dg: chyba nie ale gdybyś pisał coś w stylu "bardzo dobrze że tak zrobił należało im się jest niewinny" to w pewnym sensie nawołujesz do nienawiści bo pochwalasz takie zachowanie. Do dalszego szamba się nie odniosę
@Justaman: możesz to skomentować masz do tego prawo ale wolność kończy się tam gdzie zaczyna się krzywda innej osoby a pochwalanie zamachu użycia siły zabijania przypadkowych niewinnych osób to raczej nic dobrego. Jeśli chcesz
@Shaggy_d: Ciekaw jestem czy znasz osobiście jakiegoś muzułmanina. Pewnie nie, bogdybyś znał to byś wiedział, że wielu z nich to dobrzy, normalni ludzie, no ake to byś musiał czasami wyjść z piwnicy i odwiedzić inne państwo, no i może czerpać wiedzę z innych miejsc niż główna na wykopie.

A współczucie dla ofiar to oznaka ludzkiej empatii, czego tobie zwyczajnie brakuje.
Nie znam się na tym ale skoro ktoś pochwała zamach na niewinnych to moim zdaniem kłóci się to z ideą wolności słowa.


@dzwiedz3000: masz rację, nie znasz się.
albo jest wolność słowa i możesz pisać dosłownie co tylko chcesz albo nie ma i dostajesz np. grzywnę za coś co komuś się nie podoba, a jeśli uchylisz się od zapłaty to dostajesz wezwanie do sądu, jeśli się nie stawisz nasyłają na ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PostironicznyPowerUser: czyli przemoc słowna powinna być akceptowalna? Równie dobrze powinienem moc dać ci w mordę a jak będą chcieli mnie skuć to będę krzyczał że ograniczają moja wolność. Dlaczego miał bym mieć prawo bezpodstawnie obrażać ludzi jak chce i ich nękać słownie nazywając to wolnością?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shaggy_dg:

Btw zrozumcie że nie ma niewinnych muzułmanów


To w takim razie wytłumaczyć nam czemu winni są ci wszyscy muzułmanie. Co takiego zrobili ci wszyscy muzułmanie?
Nie znam się na tym ale skoro ktoś pochwała zamach na niewinnych to moim zdaniem kłóci się to z ideą wolności słowa


@dzwiedz3000: A jesteś w stanie skonstruować argument który to potwierdza? Żeby było jasne, zgadzam się że byłoby idealnie gdyby takich komentarzy nie było, ale nie jestem w stanie sformułowac argumentu który by popierał ograniczenie wolności słowa na tej podstawie. Problemem jest to że ludzie tak czują, a nie że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wap30: kurde pisałem to trochę w locie i jakoś mi ładnie zabrzmiało że w sumie jak ktoś pochwala odebranie komuś życia to pochwala odebranie komuś wolności słowa. Może za daleko wychodzę i to samo w sobie nie podważa bezpośrednio "idei bla bla bla" ale pokrętnie może mieć to jakiś sens. Coś w stylu 1. Nie mogę powiedzieć że "islamistów powinno się zabijać" i to odebra mi prawo wolności słowa.
2. Zabicie
@insu: miałem napisać rozprawkę całą, ale mi się nie chce... może kiedyś wysmaruje duży post na ten temat to Cię zawołam. w skrócie? nie asymilują się, w większości siedzą na socjalach, próbują narzucać swoje standardy innym. kiedyś nic do nich nie miałem, ba nawet lubię turasów z mojej mieściny (robią zajebiste kebsy, i zawsze można z nimi pogadać czekając) a zdanie wyrobiłem sobie o nich mając okazje przebywać miesiąc w Wiedniu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Justaman: ale za to nie możesz powiedzieć słynnego "n" world o i już stany nie są takie fajne bo obywatel może odebrać ci wolność słowa pozywając cię za mowę nienawiści