Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
@Shaggy_dg: no ale takie teksty i pochwała chyba są zakazane w Polsce "publiczne nawoływanie do popełnienia zbrodni" i publiczne pochwalanie przestępstwa". Także teksty o braku tolerancji dla nietolerancji można sobie o kant dupy rozbić. Nie znam się na tym ale skoro ktoś pochwała zamach na niewinnych to moim zdaniem kłóci się to z ideą wolności słowa.
  • Odpowiedz
@dzwiedz3000 to że go nie potępiam i nie żal mi "ofiar" nie oznacza, że nawołuje do tego by inni też strzelali losowo do ludzi na ulicy... Btw zrozumcie że nie ma niewinnych muzułmanów, z wyjątkiem "rdzennych" jak np tatarzy w Polsce. muslimy mają sporo odłamów. Nikt nie strzela np do sikhów. Ciekawe czemu ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dzwiedz3000: to jest właśnie #!$%@?, jest wolność czy jej nie ma? Według mnie ludzie powinni móc wychwalać/potępiać takie sprawy bez obawy. Powinienem bez strachu mówić (jeżeli to prawda) iż zamach bardzo mi się podobał, został wykonany z precyzja i humorkiem. Będę brzmiał jak psychol, ale przynajmniej mogę powiedzieć co uważam, czy to nie jest wolność?
  • Odpowiedz
@odyn88: No i prawidłowo. Podżeganie do nienawiści i morderstw jest karalne. Wykop to bagno, a wykopki nie zdają sobie sprawy z własnego #!$%@? nawet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@odyn88: no i trzeba by było. Czym się tacy idioci różnią od idiotów którzy popierali zamachy popełnione przez ISIS?

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shaggy_dg: chyba nie ale gdybyś pisał coś w stylu "bardzo dobrze że tak zrobił należało im się jest niewinny" to w pewnym sensie nawołujesz do nienawiści bo pochwalasz takie zachowanie. Do dalszego szamba się nie odniosę
@Justaman: możesz to skomentować masz do tego prawo ale wolność kończy się tam gdzie zaczyna się krzywda innej osoby a pochwalanie zamachu użycia siły zabijania przypadkowych niewinnych osób to raczej nic dobrego. Jeśli chcesz
  • Odpowiedz
@Shaggy_d: Ciekaw jestem czy znasz osobiście jakiegoś muzułmanina. Pewnie nie, bogdybyś znał to byś wiedział, że wielu z nich to dobrzy, normalni ludzie, no ake to byś musiał czasami wyjść z piwnicy i odwiedzić inne państwo, no i może czerpać wiedzę z innych miejsc niż główna na wykopie.

A współczucie dla ofiar to oznaka ludzkiej empatii, czego tobie zwyczajnie brakuje.
  • Odpowiedz
Nie znam się na tym ale skoro ktoś pochwała zamach na niewinnych to moim zdaniem kłóci się to z ideą wolności słowa.


@dzwiedz3000: masz rację, nie znasz się.
albo jest wolność słowa i możesz pisać dosłownie co tylko chcesz albo nie ma i dostajesz np. grzywnę za coś co komuś się nie podoba, a jeśli uchylisz się od zapłaty to dostajesz wezwanie do sądu, jeśli się nie stawisz nasyłają na ciebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PostironicznyPowerUser: czyli przemoc słowna powinna być akceptowalna? Równie dobrze powinienem moc dać ci w mordę a jak będą chcieli mnie skuć to będę krzyczał że ograniczają moja wolność. Dlaczego miał bym mieć prawo bezpodstawnie obrażać ludzi jak chce i ich nękać słownie nazywając to wolnością?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shaggy_dg:

Btw zrozumcie że nie ma niewinnych muzułmanów


To w takim razie wytłumaczyć nam czemu winni są ci wszyscy muzułmanie. Co takiego zrobili ci wszyscy muzułmanie?
  • Odpowiedz
Nie znam się na tym ale skoro ktoś pochwała zamach na niewinnych to moim zdaniem kłóci się to z ideą wolności słowa


@dzwiedz3000: A jesteś w stanie skonstruować argument który to potwierdza? Żeby było jasne, zgadzam się że byłoby idealnie gdyby takich komentarzy nie było, ale nie jestem w stanie sformułowac argumentu który by popierał ograniczenie wolności słowa na tej podstawie. Problemem jest to że ludzie tak czują, a nie że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wap30: kurde pisałem to trochę w locie i jakoś mi ładnie zabrzmiało że w sumie jak ktoś pochwala odebranie komuś życia to pochwala odebranie komuś wolności słowa. Może za daleko wychodzę i to samo w sobie nie podważa bezpośrednio "idei bla bla bla" ale pokrętnie może mieć to jakiś sens. Coś w stylu 1. Nie mogę powiedzieć że "islamistów powinno się zabijać" i to odebra mi prawo wolności słowa.
2. Zabicie
  • Odpowiedz
@insu: miałem napisać rozprawkę całą, ale mi się nie chce... może kiedyś wysmaruje duży post na ten temat to Cię zawołam. w skrócie? nie asymilują się, w większości siedzą na socjalach, próbują narzucać swoje standardy innym. kiedyś nic do nich nie miałem, ba nawet lubię turasów z mojej mieściny (robią zajebiste kebsy, i zawsze można z nimi pogadać czekając) a zdanie wyrobiłem sobie o nich mając okazje przebywać miesiąc w Wiedniu,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Justaman: ale za to nie możesz powiedzieć słynnego "n" world o i już stany nie są takie fajne bo obywatel może odebrać ci wolność słowa pozywając cię za mowę nienawiści
  • Odpowiedz