Wpis z mikrobloga

Przeczytałam część manifestu zamachowca i chciałabym się odnieść do tej części poświęconej najazdowi muzułmanów. Z jednej strony brzmi to sensownie, ale z drugiej jak się nad tym zastanowić to przecież rządy na zachodzie od kilkudziesięciu lat same ściągają tych muzułmanów, bo przedsiębiorcy się domagają świeżej i młodej krwi. Więc jaki to jest najazd? Pretensje można mieć do rządów i przedsiębiorców, którzy zamiast zainwestować w rozwój nowych technologii to woleli ściągać tanią siłę roboczą.

U nas się dzieje teraz to samo, co w Europie kilkadziesiąt lat temu. Przecież ostatnio ściągamy imigrantów na potęgę. Po co? Czy to polska lewica chce multikulti? Nie. Oni mają tylko pracować. Takie jest podejście białego człowieka do nich. Mają być tylko niewolnikami i najlepiej wyjechać jak tylko przestaną być potrzebni. Polacy też się zdziwią jak oni tu zaczną się rozmnażać zamiast wracać do siebie i będzie ich coraz więcej i więcej. Jaka ideologia nam to zgotowała? Kapitalizm oczywiście. Czyli ideologia nastawiona na zysk i traktująca ludzi jak zasoby do pracy i portfele z pieniędzmi.

Ja nie pracuje w branży, która potrzebuje taniej siły roboczej więc nie mam na co dzień styczności, ale jak rozmawiam z rodziną to się okazuje, że przedsiębiorcy w Polsce budują nawet całe hotele dla imigrantów i opłacają im posiłki. Takie jest teraz parcie żeby ich zatrzymać. A jak już się rozmnożą to ktoś powie, że nas najechali, chcą przejąć nasze ziemię, że lewacy ich ściągają itd. Możemy sobie na żywo obserwować to samo co się działo na zachodzie. Może mamy troszkę lepiej, bo póki co są jeszcze Ukraińcy, ale jak oni wyjadą to przyjedzie tutaj cały świat i to nie na zaproszenie tych mitycznych lewaków. Czy winni są imigranci korzystający z okazji czy ci którzy chcą na nich zarobić nie patrząc na późniejsze konsekwencje dla społeczeństwa?

#zamach #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 51
@Howea: Powiedz mi w którym momencie jest tu #bekazprawakow ? Podaj chociaż jeden prawicowy rząd w Polsce od 1945 roku.
To że przedsiębiorcy budują hotele i płacą za posiłki imigrantom zamiast po prostu zacząć płacić Polakom godziwe pieniądze by ich zatrzymać jest #!$%@?ą patologią tego systemu,który został zbudowany przez socjalistów.
Kolejny problem którego zdajesz się nie zauważać w swoim wywodzie to jest fakt że muzłumanie zwyczajnie są leniwi i w krajach
Czy to polska lewica chce multikulti? Nie.

@Howea: No kłócił bym sie z tym, wszak taki multikulti syf niby jewropejski jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kapitalizm sam w sobie winny nie jest, winne jest propagowanie konsumpcjonizmu i "nowoczesny" styl życia gdzie ludzie maja w nosie zakładanie rodzin albo posiadanie dzieci(starczy spojrzec na izrael gdzie mimo kapitalizmu żydów przybywa).

Imo najważniejszym faktem trzeba uznać że white genocide jest
Satan696 - > Czy to polska lewica chce multikulti? Nie.
@Howea: No kłócił bym sie z ...

źródło: comment_NFfY3AG4oOtRlgOlyVcdjjyfHr3jkuAS.jpg

Pobierz
@JessePinkman_ #bekazprawakow jest dla tego, że ciągle słyszę od nich, że to lewacy ściągają imigrantów. Chyba uważają, że specjalnie żeby sobie zrobić multikulti, a prawda jest zupełnie inna.
Kapitaliści robią to co się najbardziej opłaca. Widocznie taniej jest opłacić nocleg i jedzenie imigrantom niż zatrudnić Polaków za wyższą pensję czy zainwestować w technologię. To nie ma nic wspólnego z socjalizmem.
jest dla tego, że ciągle słyszę od nich, że to lewacy ściągają imigrantów.


@Howea: No i gdzie tu kłamstwo? Przecież to skrajnie lewicowe rządy państw zachodnich są odpowiedzialne za realizację polityki multikulturalizmu.Konserwatyści są od samego początku kategorycznie przeciwni i wieszczą katastrofę społeczno-gospodarczą

Kapitaliści robią to co się najbardziej opłaca. Widocznie taniej jest opłacić nocleg i jedzenie imigrantom niż zatrudnić Polaków za wyższą pensję czy zainwestować w technologię. To nie ma nic
@JessePinkman_ Masz jakieś dziwne rozgraniczenie na to kto jest prawakiem a kto lewakiem. Jeśli władza daje pozwolenie przedsiębiorcy na ściąganie imigrantów to jest lewicowa, a jak nie daje to prawicowa? To przecież tak nie działa. A poza tym nawet jeśli lewicowa władza daje pozwolenie to nie pod wpływem lewicowej ideologii tylko pod wpływem lobby przedsiębiorców.
Masz jakieś dziwne rozgraniczenie na to kto jest prawakiem a kto lewakiem


@Howea: To raczej Pani nie zna podstawowych pojęć...Jakoś z moich dotychczasowych analiz wypowiedzi zachodnich elit politycznych wychodzi że jest zupełnie odwrotnie niż twierdzisz i wynika z nich że lewicowe rządy sciągają sobie imigrantów socjalnych by po prostu mieć przyszły elektorat i zapewnić sobie dostęp do koryta,kompletnie ignorując zagrożenia dla natywnej ludności...
@JessePinkman_ No to poczytaj sobie historię skąd w takiej Francji wzięli się imigranci. Poczytaj od czego się zaczęło. Myślisz, że ich ściągali z byłych kolonii tak bez powodu? Tylko żeby dać im zasiłki? Ci którzy tam teraz mieszkają to już jest któreś z kolei pokolenie, a zaczęło się tak jak u nas.
@Howea: Doskonale wiem skąd się wzięli imigranci we Francji ponieważ jestem dobrze wykształconym człowiekiem.I tu mogę się po części zgodzić z Tobą co do tego że kiedyś kapitaliści po prostu wykorzystywali niewolników w koloniach by się dorobić na ich krzywdzie.Następnie przyszła lewica i postanowiła uleczyć świat i zadośćuczynić biednym niewolnikom masowo rozdając im paszporty.Tak oto pojawili się imigranci w Europie i stali się obywatelami.Resztę historii znamy.
zabolała dupka, widać że krytyka trafna. Niestety macie syndrom oblężonej twierdzy - USA zbudowało potęgę na imigracji, podobnie Niemcy, a wy z Polski robicie chlew obsrany gównem, byleby nazywało się "narodowo", Bóg, Honor i Ojczyzna, a dokoła syf, przemoc i upadek. To właśnie robicie.


@precz_z_komunia: Nie po prostu Ty jesteś dzbanem który nie potrafi dyskutować merytorycznie i opierasz się tylko na swoich błędnych opiniach co powoduje frustrację u ludzi inteligentnych.Oblężoną twierdzę
@precz_z_komunia: Przecież Ty człowieku nawet nie czytałeś Fromma bo taka literatura Cie przerasta.Samym swoim nickiem i avatarem obrażasz ludzi.Walczysz o tolerancję a sam jej nie stosujesz wykazując brak szacunku dla innych.Ja sam jestem ateistą ale szczerze gardzę takimi osobnikami jak Ty.Przez takich później ludzie mają okropne zdanie o ateistach.Gdy słyszą słowo ateista od razu widzą takiego @precz_z_komunia i jego wysrywy.Już widziałem kiedyś taki poziom #!$%@? co nie @Ospen ?