Wpis z mikrobloga

Skąd wy bierzecie te p0lki xD Drugi raz w ciągu dwóch miesięcy ja, brzydki przegryw w ramach wychodzenia z piwnicy byłem na randce i drugi raz to dziewczyna za wszystko płaciła, mimo mojego sprzeciwu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polki są miłe, ładne i gościnne, trzeba tylko chcieć takie znaleźć. Życzę wam więcej pozytywnego myślenia, z fartem!

#randkujzwykopem
  • 7
@Damasweger: Większość wykopków z pod tagu #przegryw, nigdy nie odezwało się do kobiety , nigdy nie było na randce, nigdy nie chuchało i wierzą w bajeczki, które sami sami wymyślają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak naprawdę to jak ktoś jest ogarnięty, to będzie spotykał się z fajnymi witaminkami, mimo że jest 2/10.
@Damasweger: „p0lki” to generalizowanie, a same z narodowości Polki to ofiary stereotypów. Takie „p0lki” to określenie nie tylko kobiety, Polki z narodowości, ale też po prostu perfidne księżniczki. Ja znam mnóstwo fajnych dziewczyn i mnóstwo przypadków księżniczek nie-polek. Ale lepiej wszystkich wrzucić do jednego worka. Powodzenia, Mirek z tą dziewczyną, jeśli chcesz coś więcej działać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damasweger: wejdź sobie na tindera to się dowiesz skąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@animiesiewaz: w sumie mam masę normalnych kolezanek i przyjaciółek, ale jak trafiam na "coś więcej" to prędzej czy później wychodzi z różowej p0lka albo #!$%@?, meh ( ͡° ʖ̯ ͡°) to się fart nazywa