Wpis z mikrobloga

@lubie-sernik Samo przestawienie się bezproblemowe. Tu sporo rzeczy/appek działa bez zbędnego grzebania. Natomiast nie ma gwarancji, że przeniosą się wszystkie smsy czy inne dane.
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: 2x próbowałem, za każdym razem kończyło się to zwrotem ajpla i nabyciem andka. Jeśli lubisz proste rzeczy, gdzie producent wie lepiej co chcesz to bierz iphone.
  • Odpowiedz
@lubie-sernik przerzucałem się we wrześniu na ios. Początek był ciężki bo całe życie na androidzie, po paru tygodniach jakoś się przyzwyczaiłem. Osobiście uważam że android jest wygodniejszy w użytkowaniu, jest wiele skrótów zawsze pod palcem gdzie w ios trzeba zawsze wchodzić w ustawienia telefonu( ͠° °). No i ustawień dźwięku do tej pory nie ogarnąłem, jest to dla mnie zupełna abstrakcja, nie da się regulować
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: Ogólnie spory wydatek, średnio po roku nawet nie dbając o baterię spadnie Ci 3% jej żywotności +/-. Znajoma ma 12 i strasznie namawia, a i bawiłem się koleżki 14 pro, całkiem przekonujące te zalecane trzymanie otwartych kart w ramie, niż ich zamykanie i jeszcze paręnaście smaczków. Jednak chinole ssą, ale 70% rynku jest ich, sam do końca też nie wiem jak jest z iOS z dual sim i bym się
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: sam tak zrobiłem we wrześniu. Miałem już kiedyś iPhone'a i wtedy iOS był bardziej ułomny. Dziś wciąż jeden i drugi system ma swoje braki i ograniczenia, ale ogólnie jest ok. Dokupiłem zegarek i dobrze mi się korzysta, ale ja zmieniam tapetę raz na rok, a dzwonków wcale.
  • Odpowiedz