Wpis z mikrobloga

@greg1970:

Pochodzi z Boronowa. Absolwentka IX Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Częstochowie. W 2013 ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a w 2016 r. została magistrem psychologii na Wydziale Psychologii w ramach Kolegium Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Nie wiem, zapytaj ją. Ale nie powielajcie nieprawdziwych informacji.


@reddin: Po pierwsze ja nie powielam żadnych informacji, po drugie uważam, że podawanie przez TVP informacji jakoby była ona prawniczka jest co najmniej nieuzasadnione. Ja też mogę ukończyć sobie studia prawnicze i mogę nazywać się prawnikiem, tylko co z tego, skoro nie mogę uczestniczyć w stosowaniu prawa.
Ukończenie studiów prawniczych w dzisiejszych czasach to tylko papierek, a sami absolwenci częstokroć maja mniejsza
@tobilub04: no i sie nie zesraj ze bylo w goracych. ja na przyklad tego wczoraj nie widzialem i sie ciesze ze ktos to dzis wrzucił. Boli Cię to, że dwa razy coś zobaczysz? nie szybciej byłoby przescrollować z przymkniętymi powiekami jeśli to Cię tak razi zamiast swoje żale wypisywać?