Wpis z mikrobloga

@FlameRunner Mam firmę związaną z elektronicznymi systemami kontroli i zabezpieczenia. Czasem potrzebuje jakiś element urwany z czujnika czy uchwytu kamery dorobić. Często zdarza się, że mam zakłócenia jak kamerę założę na metalowej konstrukcji hali, więc kombinuje z jakimiś izolatorami, a mógłbym przerobić uchwyt i jeden z jego elementów zrobić z plastiku. Więc potrzebuję coś w prosty sposób zaprojektować i wydrukować najczęściej jedną sztukę. Ze złożeniem i kalibracją sobie poradzę. Gdybym poświęcił trochę
@FlameRunner Pewnie FFF wystarczy. Poczytam o tym i o Enderze-3. Nie potrzebuje drukarki do jakichś artystycznych druków, raczej żeby zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych za każdym razem gdy jej użyje, zamiast coś zamawiać.
@pkrr: Pokazuje się po dwóch dniach, a wypłacić można różnie - od miesiąca do dwóch. Natomiast jak pokazał się automatycznie, bez wypełniania formularza, to nigdy problemu później z wypłatą nie miałem.
@HenryMorgan: póki co zajebiście działa ten cashback z moim bankiem... Kasę ściągnęło, error na koniec zakupów #!$%@?, kasę ściągnęło, a w kupionych nic nie ma xD