Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JavaDevMatt: są tacy ktorzy twierdzą ze z pakietów za kasę wypadają lepsze karty ¯\_(ツ)_/¯

Nawet jeśli jest jakiś dodatkowy mechanizm oprócz tego ze legenda musi być w 40 otwartej paczce to Blizzard w zyciu się do tego dobrowolnie nie przyzna
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: Oczywiście że musi być taki mechanizm, kto twierdzi inaczej jest zwykłym ignorantem albo po prostu debilem. To ma po powrocie zachęcić Cię do grania i kupowania paczek = większy zysk dla Blizzarda. To wszystko jest tak obliczone, żeby wydusić i z regulara ile się da, i z kogoś kto wraca po długiej przerwie.
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt jest na pewno, zawsze szybko otwieram legendę po dłuższej przerwie. Zauważyłem też że drop legend poprawił się w klasycznych pakietach, kiedy brakuje mi do pełnej klasycznej kolekcji właśnie prawie wyłącznie legend. Otwieram tylko z bójek a wypadają często
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: @marcelus: tylko wiecie, że takie coś można łatwo sprawdzić? W internecie są trackery, które śledzą ilość otwartych paczek i podają graczowi szanse na legende (zgodnie z pity timerem). Wystarczy porównać średnią otwieranych legend tych co wrócili z średnią otwieranych legend tych, którzy cały czas grają. Jednostkowe sytuacje nie mają znaczenia, pomijając już to, że pewnie sytuacja w wiekszosci przypadkow wygląda tak:
Gracz otwiera 25 pakietów -> nie wpada legenda
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: no i niby ile osób tego trackera używa? 10 tys? 100? Do jakiegoś czasu pity timer w ogóle był tajemnicą i blizzard wypierał się. Jak jakaś firma powie, że czegoś nie robi to szokujące, ale może kłamać. Świat nie jest tak różowy.
  • Odpowiedz
@dante60-3: ah i jeszcze jedno mi przyszlo do glowy ( ͡° ͜ʖ ͡°):

Jak jakaś firma powie, że czegoś nie robi to szokujące, ale może kłamać


Jak jakiś gracz powie, że drop legend po powrocie do gry jest większy to szokujące, ale:
-może kłamać
-może być w błędzie (na przykładzie, który opisalem w komentarzu wyżej)
-może mieć szczęście (sic!)

Naprawde zajmijmy sie prawdziwymi problemami hsa, a nie
  • Odpowiedz
@Fiktorianin trackera używają głównie regularsi, w ich przypadku nie ma tego efektu 'powrotu do gry'. To po pierwsze. Po drugie, żeby te wyniki były miarodajne trackera musiało by używać w #!$%@? osób, które rzuciły HSa i potem zdecydowały do niego wrócić. Po trzecie - naprawdę trzeba być naiwnym żeby sądzić, że taki gigant na rynku jak blizzard nie ma sposobów żeby maksymalnie spieniężyć grę. Z punktu widzenia biznesowego, a przecież gry to
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: @Fiktorianin: ja na swoim pierwszym koncie gram przeszło trzy lata i nigdy nie wypadła mi złota legendarka. Na drugim(założyłem je, nieco pograłem na nim i długo się nie logowałem na nim) jak wróciłem do niego po tym czasie nieobecności otwieram pakiet i złota legendarka. W przypadek nie wierzę
  • Odpowiedz