Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to jak w przyrodzie klasyfikuje się gatunki które zajmują niszę ekologiczną gatunków miejscowych i stara się prowadzić z nimi jakiegoś rodzaju walkę tudzież ogranicza się ich rozprzestrzenianie bo mówi się o problemach lokalnych zwierząt.

Natomiast jak do Europy wpieprza się setki tysięcy obcych kulturowo ludzi którzy robią tutaj burdel to wszystko jest ok i w żaden sposób się nie reaguje.

Potem pojawiają się posrancy tacy jak w Nowej Zelandii i biorą sprawy w swoje ręce.

Codziennie morduje się dziesiątki chrześcijan. Nie pochwalam tego zamachu ale też nie współczuję.

#islam #neuropa #4konserwy #zamach
  • 18
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser: @AgresywnyKardiolog: nie dość, że nie zatrzyma migracji, to jeszcze da #!$%@? pretekst do pomszczenia swoich współwyznawców. W efekcie pewnie zginą kolejne niewinne osoby, nieważne czy w dalekiej Afryce, w Nigerii z rąk Boko haram, czy gdziekolwiek bliżej nas, w Europie. Takie działanie jest po prostu głupie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Miorz xD . Właśnie na tym polega głupota pajacu. Nie napisałem nigdzie że to dobre ale wparowales i już wkładasz mi w ręce słowa których nie napisałem.

Moderacja zanim mi skasuje ten komentarz--wielokrotnie odrzucano moje skargi na nazwanie mnie pajacem. Mm nadzieję że teraz też ewantualna skarga zostanie odrzucona.
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser: Owszem, nie napisałeś że go popierasz ale porównanie do zwierząt żeby usprawiedliwić twoje uprzedzenia i nie współczucie 40 zamordowanym z zimną krwią ludziom tylko dlatego że nie wywodzą się z twojego kręgu kulturowego to #!$%@?ństwo
  • Odpowiedz
  • 0
@Miorz do sytuacji zwierząt porownalem najazd obcych kulturowo to jeden.
Dwa. Do tych samych zwierząt porownalem Europejczyków.

Powiedz mi wiec jaka jest różnica między lokakalnymi otakami a aleksandrettami obroznymi.
Skoro te papugi jedzą ten sam chleb i zajmują miejsce ptakom które występują na danym terenie skoro naukowcy chcą je powstrzymać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Powiedz mi wiec jaka jest różnica między lokakalnymi otakami a aleksandrettami obroznymi.

Skoro te papugi jedzą ten sam chleb i zajmują miejsce ptakom które występują na danym terenie skoro naukowcy chcą je powstrzymać.

@Holenderski_Ser: Różnica jest w tym, że w przypadku homo sapiens nie występują podgatunki, i w tym wypadku osiedla się po prostu więcej osobników tego samego gatunku
  • Odpowiedz
kultura islamu ma mniej niż 2000 lat.


@Holenderski_Ser: True, mimo wszystko, przez ostatnie 2000 lat te kultury koegzystowały.

Rzym upadł sam, bo ich system polityczny był kompletnie spaczony (korupcja i bujanie się między republiką a monarchią). Upadek Rzymu był czymś pozytywnym.
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny które kultury koegyzstowaly 2000 lat?

Moegzystencja nazywasz najazd Arabów na chrześcijańskie tereny Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji Mniejszej, Bałkanów, Hiszpanii?
Rekonkwiste? Wojny z Turkami, kolonizacje czy współczesne zamachy?
  • Odpowiedz
które kultury koegyzstowaly 2000 lat?


@Holenderski_Ser: Przez 2000 lat koegzystowało chrześcijaństwo i islam. To prawda, że islam nie istniał do 6 wieku, ale nadal pierwsze zdanie jest prawdziwe.

Moegzystencja nazywasz najazd Arabów na chrześcijańskie tereny Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji Mniejszej, Bałkanów, Hiszpanii?

Rekonkwiste? Wojny z Turkami, kolonizacje czy współczesne zamachy?


Dżihady i krucjaty były działaniami państwowymi, nie kulturowymi. W takich miejscach jak Bizancjum, Grecja, Egipt, Bagdad - te kultury koegzystowały.
  • Odpowiedz