Wpis z mikrobloga

11 państw, dwa tygodnie i 4300 kilometrów - relacja i zdjęcia z NorthCape 4000

W końcu udało mi się uskutecznić relację z wielkiej ultrakolarskiej przygody, jaką był dla mnie start w zeszłorocznym NorthCape 4000. Trochę zeszło, ale nie miałem z tym jakiejś spiny i po prostu pisałem po trochu w wolnych chwilach ;)

Tym razem postanowiłem ubrać to w nieco inną formę, więc całość jest w jednym pliku pdf wraz ze zdjęciami. Dzięki temu można w miarę na bieżąco "podglądać" okoliczności opisywanych wydarzeń, co mam nadzieję pomoże w lepszym odbiorze całości. Poprzednie relacje pisałem bezpośrednio na Mirko, ale jak kiedyś ktoś wyłączy Wykop, to wszystko przepadnie ;) A są to dla mnie fajne pamiątki, bo wspomnienia są ulotne, a ja sam czasem lubię sobie do nich wrócić i poczytać. Jeśli jest dodatkowo choć garstka osób, którzy również to przeczytają, to jest to dla mnie dodatkowa motywacja :) Sam często inspirowałem się podobnymi relacjami, gdy zaczynałem swoje długodystansowe przygody.

Tutaj można podejrzeć, a także gdyby ktoś chciał to ściągnąć wspomniany plik.

Nie przeraźcie się wielkością - w dużej części jest to zasługa kilkudziesięciu zdjęć i pomimo że stron jest dużo, to czytanie powinno przelecieć dość szybko. Ciekawe czy ktoś przebrnie przez całość na raz. Relacja jest pisana dosyć luźno, nie jest to książka czy inne dzieło literackie, więc zdania są często nieskładne i niepoprawne stylistycznie ;)

Będę wdzięczny za komentarze, czy taka forma Wam się podoba. W głowie na przyszły rok mam już kolejne duże wyzwanie, więc jak starczy zapału to coś tam jeszcze powstanie. Jak się wyklaruje, to wrzucę info pod #byczysnarowerze

Pozdr ;)

#rower #kolarstwo #rowerowyrownik #polska #podroze #nc4000 #nc4k
Pobierz byczys - 11 państw, dwa tygodnie i 4300 kilometrów - relacja i zdjęcia z NorthCape 40...
źródło: comment_zwl7pPWBmoWQOGWIy8GehGjOHSV8O2WR.jpg
  • 15
@andrzej9000: racja, dzięki za czujność. Niestety nie mogę edytować tam pliku, więc dodałem chociaż komentarz z właściwym linkiem.

@dymel: miło mi. Ogólnie więcej osób kombinowało, niektórzy zostali zdyskwalifikowaniu lub dostali jakieś kary. Szczególnie w okolicach Rygi skracano trasę i zamiast trzymania się oficjalnego objazdu szutrów, skracali drogę jadąc wzdłuż Bałtyku trasą, która była także o wiele szybsza (ale bardzo niebezpieczna, z tirami itp.) Ja mam czyste sumienie ;)
yo @byczys ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaplusowane, wrzucone w ulubione, w wolnej chwili przebrnę przez całą relację.
Anyway, już teraz gratulacje i wielki szacun za realizację! Robi wrażenie! :-)
Ekstra, fajnie się czyta, gratuluję samozaparcia, ja po przełęczy Okraj miałbym dosyć chociaż podjezdzalem ją od polskiej strony :) A co dopiero ta końcówka, szacun @byczys :D