Wpis z mikrobloga

#bigbrother tak się nie znali ,wybrani z 15 tysięcy ludzi ,pierdu pierdu a wszyscy się mają w znajomych na insta, jedna wstawia na insta story akurat jak leży w tych samych ciuchach relacje z łóżka.... Nie no w ogóle #!$%@? tvn mistrz (σ ͜ʖσ) nikt się nie skapnie xD
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
Mając te same ciuchy dziś?ogólnie ch*j mnie to najbardziej #!$%@? mnie to ,że nie wzięli normalnych ludzi tylko jakieś #!$%@? co się z tym nie kryją, że potrzebują sławy i bolcow i typów którzy tylko zapie*alają na siłkę i są tacy piekni
  • Odpowiedz
  • 0
Wy to nadal nie rozumiecie, że kiedyś nie było instagrama i nie mieli aż takiego parcia jak tu ?tu na castingu liczyła się ilość obserwujących na instagramie i nie możesz być zwykłym obywatelem który pracuje jako np sprzątaczka bo nie wniesie nic niby do programu dla mnie to jest poprostu żenujące. Aktorzy ,transy i geje no zajebiscie .... I jakieś #!$%@? tepe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majorka9911: ktoś obiecał wrzucić powiązania uczestników z wcześniejszymi produkcjami tvn. Z tego co oglądałem wczoraj na 6 wchodzących 5 miało jakąś przeszłość. Później dałem sobie spokój. Bananowo tu że hej
  • Odpowiedz
  • 0
@Majorka9911
"i nie możesz być zwykłym obywatelem który pracuje jako np sprzątaczka"

Moze tym ruchem tvn7 chce zebrac publike tych "slaw"
Ale moze sie przejechac bo jak zauwazylas nie jest to naturalne
  • Odpowiedz
@Desmosedici z tego co wiem to psycholog-gej gra w paradokumentach tvnu
Ta wege była w top model, nie przeszła castingu z jurorami
Któraś blonda jest znajomą kogoś z warsaw shore
Któraś nawet wystapila niedawno w warsaw shore.
Fajnie by było jakby ktoś to wszystko zebral do kupy, bo powiązań tu cała sieć
  • Odpowiedz
@Majorka9911 @Wojt_ASR_ To jest w ogóle dość ciekawe - jak się przejrzy tę listę uczestników poprzednich edycji to próżno tam szukać osób, o których można powiedzieć, że zrobiły karierę w szeroko pojętym szołbiznesie. Kilka osób miało swoich 5 minut, ale i te dałoby policzyć się na palcach jednej ręki. Ci ludzie szli tam wtedy w większości bez pomysłu na to, jak mogliby później zdyskontować udział w programie, niektórzy wręcz byli zaskoczeni popularnością.
  • Odpowiedz
@edenmar: nie zrobiły, ale próbowały. Tak jak piszesz, nie mieli pomysłu, ale i możliwości były mniejsze. Jakieś śmieszne filmy, telezakupy mango, jakieś programy, no ale to tyle.

Dzisiaj każdy zajmuje się social media, a czasy po prostu dają więcej możliwości. Z tym co piszesz się, zgadzam, no ale chyba taki urok tego, że big brother ma tyle lat? Ludzie zdają sobie sprawę jaką rozpoznawalność można zyskać, a przez ostatnie 3-4 lata
  • Odpowiedz
Wy na serio myślicie, że w produkcji za grube miliony biorą randomowych ludzi? Skoro jest selekcja i chętnych było niby 15k to w dobie Instagrama, Twittera, facebooka, YouTube i innych tik-toków wiadomo, że wybiorą tych najbardziej charakterystycznych z największymi zasięgami. Szkoda mi tylko tych ludzi, którzy myśleli inaczej ()
  • Odpowiedz
  • 1
To powiedz to szarakowi który poszedł na casting bo chciał sobie przeżyć przygodę życia a tu taki #!$%@? bo nie masz instagrama ani minimum paru tysięcy obserwujących albo nie należysz w żadnym stopniu do telewizji...
Ja tak naprawdę tego nie będę oglądać, pamiętam te czasy 1 edycji i innych też aż do Rutowicz, wtedy jak może 1 edycja nie była ustawiana im dalej w las tym gorzej już było, wspominam pierwsza edycje
  • Odpowiedz