Wpis z mikrobloga

@IRONSKY_UAVTechnology: Hej #krakow w kwietniu wracamy do Was ze szkoleniem na operatora #drony #dron Jest możliwość skorzystania z dofinansowania do 80% dla osób prowadzących firmę lub pracujących na etacie w firmie zarejestrowanej na terenie województwa małopolskiego. Jeżeli nie możesz skorzystać z dofinansowania, to dotyczy cię rabat dla Mirków i Mirabelk -10% na szkolenie w @IRONSKY_UAVTechnology

Jeśli macie pytania śmiało pisać PW lub komentarz pod wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkolenie VLOS w Krakowie 5-7 kwietnia, czyli kurs na operatora drona w zasięgu wzroku - 3 dni, 2 dni wykłady, 1 dzień loty, całośćkończy się egzaminem pozwalającym na uzyskanie UAVO, czyli takiego "prawa jazdy na drona", fachowo Świadectwa Kwalifikacji.

Część z Was zastanawia się pewnie po co i komu potrzebne jest takie Świadectwo Kwalifikacji UAVO?
IRONSKYUAVTechnology - @IRONSKYUAVTechnology: Hej #krakow w kwietniu wracamy do Was z...

źródło: comment_KJHP8U7MldAns9vP5epkjqK3JZOmqlLn.jpg

Pobierz
  • 6
@felixos: Cały czas są, kiedy chcesz wpaść na kurs? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biosy_: Odpisałem PW
@Zamaloczasunalogin: @JOUKI: Dla Was Panowie niestety nie mam dobrych wieści, Wasze województwa jako jedyne dwa nie są objęte programem dofinansowań, prawdopodobnie ze względu na niskie bezrobocie w tych regionach. Nie ja to orzekam, nie do mnie pytania "dlaczego?" https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie Ale prowadzimy szkolenia zarówno w Błoniu pod Warszawą np.
IRONSKYUAVTechnology - @felixos: Cały czas są, kiedy chcesz wpaść na kurs? ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_57jLtaWEav0j1lCzyzPo6Wh8id3NJEMs.jpg

Pobierz