Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Estetykatopodstawa: niestety :( ciągle pracujemy nad ofertą i cenami, ale niestety to co w UK kosztuje 10-15GBP i jest po prostu "drobnym upominkiem" w Polsce jednak jest dość drogie :(

Mamy sporo pomysłów jak to rozwiązać, ale niestety przez problemy techniczne trochę zwlekamy z wdrożeniem. :(
@GodsToys_pl sama strona działa stabilnie tylko trochę wolno, być może to kwestia mojego internetu/smartfona. W każdym razie nie udało mi się jej wysypać, działa prawidłowo, w żaden sposób nie odpycha od przeglądania ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GodsToys_pl: Po pierwsze, nie pisze się "3-ech" :P Na stronie na szczęście nie ma wielu błędów, albo są niezbyt rażące ;P Działa niestety wolno przy przechodzeniu na podstrony, z kartami produktów nieco lepiej. Używanie emotikon przy różnych uwagach wygląda dla mnie nieprofesjonalnie, ale to pewnie kwestia gustu. Na liście produktów nazwy tych, które mają trzy linijki nie wyświetlają się dobrze (ostatnia jest ucinana, nawet jak się najedzie na nią myszą). Przy
@bystry91ldz: Hej fakt. Dlatego napisałem, że dla tych którzy "przysiądą" i zrobią to naprawdę fajnie + znajdą coś "krytycznego" czy tego typu przewidujemy coś więcej. Nie chce pisać do wygrania XXXX zł bo później będzie #oszukujo :) a sporo też zależy od "jakości" przeklikiwania ;)

Trochę też chodzi o różne przeglądarki / urządzenia itd. emulatory to jedno a "realnie" to 2. + mamy podejrzenie, że pojawiają się mocno losowo błędy, których