Wpis z mikrobloga

Nie chciałem się mieszać w aferę toaletową ale przypominam, że jak Wisła z Lechią odwiedziły nowiutki obiekt przy Kałuży to również urządziły remont. Kiedyś w Krakowie rządzili nożownicy teraz hydraulicy (oni chyba też zajmują się kaloryferami)( ͡º ͜ʖ͡º) #wislakrakow #cracovia #ekstraklasa
dzerald - Nie chciałem się mieszać w aferę toaletową ale przypominam, że jak Wisła z ...

źródło: comment_dcIIXbsMTehsTXtUaxDhUxubptoAHjgD.jpg

Pobierz
  • 10
@dzerald osobiście bardzo nad tym ubolewam :( Niestety ortalionowo-toaletowi kiblosceptycy, znajdą się wśród kiboli każdej drużyny. Okrutnie to dziwne, bo jako, że np krzesełka przyjmują czasami barwy wrogiej drużyny i w bojowym szale można się zapomnieć niczym byk na corridzie, tak neutralny kibel, kran czy grzejnik, tudzież inna armatura łazienkowa, jest absolutnie neutralna zawsze i wszędzie.
@4lord Przepraszam nie mam siły na dyskusje o byciu najstarszym. Jak czasem pojawia się ten wątek to jest 100 wpisów przerzucania się artykułami prasowymi z Wikipasy, HistoriaWisly i Gazety Rzeszowianin. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś wytoczy proces Cracovii w sprawie pierwszości. Będę mógł wtedy wklejać jakiś certyfikaty czy coś.
@dzerald: To naprawdę byłby świetny pomysł. W ogóle odnosząc to do ogólnej historii świata niejeden pamiętnik leżący gdzieś na strychu, zapomniany przez wszystkich zawiera wiele ciekawych informacji i pewnie tak samo jest ze wspomnieniami ludzi żyjących w Krakowie na przełomie XIX i XX wieku.
341 fanów Wisły Kraków i 349 kibiców Lechii Gdańsk pozostawiło po sobie zdemolowane zaplecze sektora gości na stadionie przy ul. Kałuży. Za niechlubny "wyczyn" swoich kibiców i braterską "pomoc" zaprzyjaźnionych fanów "Białej Gwiazdy" Lechia zapłaci co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych, a jej kibice najprawdopodobniej nie zobaczą zbliżających się derbów Trójmiasta.

Po sobotnim meczu w którym Cracovia rozgromiła Lechię Gdańsk 3:0 kibice Wisły Kraków i Lechii Gdańsk na ścianach, grzejnikach, lustrach i koszach