Wpis z mikrobloga

Oglądałam dzisiaj Fakty po Faktach (chyba to ten program) i najpierw był Jaki, a potem Trzaskowski. Nie macie pojęcia Warszawiacy jak ja wam dziękuje żeście wybrali Trzaskowskiego. Nie wiem czemu, ale jak postawić ich obu obok siebie i posłuchać co mówią to jeden z nich wypada jak chłop pracujący na polu, a drugi jak arystokrata XD
#bekazprawakow #bekazpisu #warszawa #neuropa
  • 17
@Marek_Licyniusz_Krassus Szydło?

Bo Szydło ludzie w Warszawie mocno nie lubią, to raz, dwa że jej prezencja plus głos wywołuje jeszcze mniej sympatii niż Jaki który prezentuje się nawet w porządku, trzy Szydło już #!$%@?ła bycie premierem i żaden wyborca Trzaskowskiego na pewno by na nią nie oddał głosu, cztery Jaki jest młodym człowiekiem a Beata nie, a w Warszawie PiS chyba chciał zgarnąć głosy młodych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wyborami,
@mnik1:

Ja wciąż nie potrafię się nadziwić kto wpadł na genialny pomysł wyniesienia Patryczka tak #!$%@? wysoko

Nie ma w tym żadnej zagadki. Po prostu on konsekwentnie i z wielką wytrwałością realizował swój plan na karierę, czyli bycie przez całe życie czyimś protegowanym. Wystarczyło nachalnie nadskakiwać odpowiednim osobom - próżnym, głupim i łasym na komplementy.
@mnik1: Spoko komentarz, nie myślałeś o fietonach politycznych?( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do tematu i twojego komentarza to... pomyśl sobie , że jednak kilkaset tysięcy warszawiaków oddało głos na jakiego bo co by nie mówić był na drugim miejscu( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
jednak kilkaset tysięcy warszawiaków oddało głos na jakiego bo co by nie mówić był na drugim miejscu( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Brunner: to pisowscy podludzie głosowali. Oni muszą brać cały pakiet, nie mogą wyrywkowo jak inteligentni ludzie. Czyli, jak jesteś za pis to przykładowo: w Smoleńsku był zamach, gimnazja złe, Jaki dobry, best ever prezydent, Wałęsa zdrajca itp.