Wpis z mikrobloga

@GreatMajster: przy ONS nie ma presji czasu, że laska patrzy na zegarek i Cię wygania, bo następny klient (a przed Tobą był jakiś niedomyty menel), na luzie się poznajecie, gadacie sobie, przechodzicie do pocałunków i delikatnych pieszczot, a na końcu jazda na maska, gdzie laska nic na siłę nie udaje i nie pojękuje sztucznie
@steppenwolf90: Rozumiem to doskonale; tylko jest jedno "ale". Jeżeli to wszystko jest rzeczywiście takie piękne, to dlaczego czołowi piłkarze, politycy, prezydenci - Trump/Putin chociażby(!!!) korzystają/korzystali z ich usług. Przecież wystarczy kilka minut i mają laskę 8/10, która nie jest prostytutką.
@GreatMajster: bo o ONS jest mega trudno, ja na przykład nie mam żadnych szans ile bym się nie starał, a jeśli chodzi o osoby typu Trump to laski kumają, że ONS z tak bogatą osobą im się nie opłaca i zgrywają porządne, grają na długi związek, przez co do niczego nie dochodzi
@steppenwolf90: Niby tak, ale to w dużej mierze potwierdza to, co napisałem. Jeżeli różnica między ONS, a dziwką jest tak ogromna, to czołowi piłkarze Primera Division by w ogóle tam nie chodzili. A duża ich część kupuje seks - paradoks.
@GreatMajster: większość piłkarzy wygląda przeciętnie, a 90% lasek nie wie co to Primera Division (laski myślą, że przeciętny właściciel firmy jest bogatszy), wobec czego ich bajera jest raczej przeciętna, prawdopodobnie nie potrafią zdobyć ONS, albo robią to na tyle rzadko, że od czasu do czasu posiłkują się dziwkami
@GreatMajster: jak wolisz, pewnie w klubie, ani na necie nic nie wyrwiesz, możesz za to liczyć, że w końcu trafisz na jakąś szarą myszkę wśród znajomych, dziwki to żadne rozwiązanie problemu, pytanie czy chce Ci się wydawać 300 zł na parę minut przyjemności
@steppenwolf90: Ostatnio rozmawiałem z różową sam na sam, 3,5mies. temu - to chyba wystarczy, żeby pokazać skalę problemu. Skill w rozmowach z dziewczynami jest niemal zerowy. Paradoksalnie mam znajomych na uczelni(jeden z nich w dodatku bardzo dynamiczny) i genialnego znajomego poza uczelnią, ale co z tego? Wydaje się to być mission impossible...
@GreatMajster: może i mission impossible, ale jakoś chyba statystycznie 99% osób do czterdziestego roku życia przynajmniej raz uprawiało seks, więc przyjdzie i czas na Ciebie, zadaj sobie pytanie czy wolisz iść na łatwiznę czy wybrać drogę wojownika ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj sobie czas, jeszcze młody jesteś, znam ludzi, którzy na studiach nic, a jakoś jak zaczęli pracę to poznajdowali różowe
@GreatMajster: wiesz ja szanuję, że każdy jest inny, ma inną moralność itp. jak chcesz sobie poruchać i nie wiążesz z tym specjalnych uczuć to sobie poruchaj, nic złego się nie powinno stać, ale nie oczekuj, że jakoś lepiej się z tym będziesz czuć, z resztą to tylko jeden seks, po tygodniu już o tym zapomnisz, jak znajdziesz sobie różową na stałe to możesz ją ruchać dwa razy dziennie przez okrągły miesiąc,
@steppenwolf90: w każdym kraju ilość chorych będzie inna, w UK może być ich więcej i pewnie jest siła rzeczy, bo kraj ma więcej mieszkańców.
Masz to ze strony tego ministerstwa oficjalnej czy gdzieś tam skądś tam? Coś mi się nie chce wierzyć bo z lekarzami w PL rozmawiałem różnymi i mówia inne rzeczy na ten temat.