Wpis z mikrobloga

Oferta na kartę w #virginmobile:
1. Wybierz pakiet w aplikacji
2. Korzystaj z darmowych minut, SMS i GB

Oferta na kartę w innych #siecikomorkowe
1. Doładuj konto za kwotę minimalna x zł
2. Wpisz tajny kod pakietu
3. Odblokuj darmowe minuty wpisując kolejne kody lub spełniając x warunków
4. Doładuj konto kwota minimalna x zł by otrzymać bonus
5. Idź do biedronki i zrób zakupy za x zł z minimum jednym produktem promocyjnym z działu nabiał oraz przepisz kod z paragonu by odblokować darmowe SMSy
6. Zapewnij ważność konta na 10 lat by otrzymać bonus (ilość GB zaczyna zbliżać sie do tej deklarowanej na starterze/stronie www z pakietami)
7. Wyraz zgodę ba przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych by otrzymać pakiet minut do innych sieci
8. Polajkuj nasz profil na FB i następnie doładuj konto za min. 8zl przy pomocy płatności BLIK w aplikacji by otrzymać 300MB danych
9. Utwórz zlecenie stałe na doładowanie salda w swoim banku, złóż wniosek i przepisz otrzymany kod w panelu sterowania na swoim koncie na stornie operatora by otrzymać kod odblokowujący bonus minut.
10. Po spełnieniu powyższych warunków w końcu masz pakiet deklarowany na stronie operatora (poprzedzony słowem „do” czcionka 7 lub ogwiazdkowane, np. do 15GB* danych) ale czytanie regulaminów i szukanie sposobów na odblokowanie zajęło Ci 29dni i za 2 dni musisz zaczynać od początku.
  • 21
@j4pko: No wiem, to jest najgorsze - albo normalny przejrzysty pakiet ale co chwile problem z siecią bo operator wirtualny albo musisz spędzać pół życia na czytanie tych gwiazdek i okazuje sie ze musisz zapłacić 3 razy tyle
@archi3: w Virgin wystarczy ze środków bedzie tyle ile na pakiet, pozostałe sieci wymyślają jakieś dodatkowe wymagania typu na starterze czcionka 72 napisane 25GB i cena 9zl, po czym dopiero po kupieniu, w środku jest napisane ze owszem 25GB, ale jako maksymalny bonus po doładowaniu za kwotę 250zl... przynajmniej tak było gdy zmieniałem z play na Virgin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielonamarchewka: czyli logicznie rzecz biorąc skądś te środki musiały być, trzeba doładować. To samo masz np w Orange czy innych sieciach. Doładowujesz i jednym kodem lub w aplikacji włączasz pakiet i działa.
Dalej to już tylko stek bzdur. Który z tych punktów (wymien choć 1) tego dotyczy (oprócz 4tego bo wszędzie musisz doładować)
@archi3: xD Chyba dałeś sie złapać na ten ich zapis bo logicznie byłoby właśnie tak jak napisałeś, albo tak jak w Virgin, czyli: chce miec pakiet na rozmowy, SMS i dane na 60 dni to doładowuje dwukrotność ceny pakietu i cieszę sie pakietem przez 60dni (minuty, SMS i 2x po 15GB ważne po 30 dni każdy). W plusie jest tak ze dane nie wchodzą w pakiet (mimo ze tak sugeruje screen
Pobierz
źródło: comment_dUNZiKE1Acb8EnASgzAUHbZRM3NNvTtu.jpg
@archi3: a moje punkty wyżej to oczywiście przerysowanie/wyolbrzymienie i heheszki (chyba nie myślałeś ze ten nabiał z biedry to na serio), ale oddają ducha ofert innych operatorów - tu cos ukryć, tu cos przemilczeć, to naliczyć na podstawie innego regulaminu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielonamarchewka: jak na razie widziałem tylko jedna taryfę w plusie (ta o której piszesz że internet jest za doładowania) wszędzie indziej wchodzą w skład pakietu więc WSZYSTKO CO NAPISALES JEST KUPA BZDUR. Podaj choć jeden inny przykład gdzie internet czy coś innego przepada po wykupieniu pakietów.
Ps plus ma tak tylko w tej taryfie która opisałeś inne taryfy mają internet w pakiecie więc nic poza kasa na koncie nie trzeba robic
@archi3: Otworzyłem tylko te jedna - pierwsza z brzegu, moze jest tak jak piszesz a moze nie. Ja podparłem swoją tezę przykładem a Ty nie :P Układasz te taryfy? Bo mocno emocjonalnie podchodzisz do tematu;) Tak było jak Virgin wchodził na rynek i to właśnie przejrzystość i prostota oferty nakłoniły mnie do zmiany - być moze od tego czasu krętacze sie dostosowały do standardów wyznaczonych przez nowa konkurencje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielonamarchewka: ty dalej nie rozumiesz czy mnie wkrecasz? 6gb dostajesz na strat razem z nowym starterem za który masz zapłacić 5zl. Jeśli wykupisz reklamowany pakiet nolimit dostaniesz dodatkowo 10gb rozmowy i smsy(w virgin nie dostajesz nic 0 przy nowym starterze).
@archi3: Jesli nie widzisz nic złego w tym ze większość przedniej części opakowania produktu, centralnej jej części, stanowi nie opis produktu, który kupujesz, ale reklama innego produktu, który możesz kupić; i dodatkowo nic nie mówi o tym ze to reklama a nie opis kupowanego produktu; nie widzisz w tym manipulacji, to nie mamy o czym rozmawiać. Dla mnie to tak jakbyś kupił maca, na pudełku miał pełna specyfikacje podzespołów itd, a