Wpis z mikrobloga

@AnonimowyGoj: co prawda ceny biletów aż takie strasznie nie są, ale i tak chyba ich #!$%@?ło :| Kiedyś ty były kortowiady, bez żadnych #!$%@? bramek i ogrodzeń, a teraz z roku na rok coraz gorzej...
@lewoskrzydlowy to już nawet nie chodzi o gatunki stricte, tylko poziom artystyczny. Tak, wśród disco polo są ambitniejsi twórcy niż Sławomir, i są ambitniejsi wykonawcy popu niż Maryla. Nie chciałbym oczywiście koncertów szopenowskich, ale naprawdę nie widzisz zjazdu poziomu w porównaniu do kortowiad kilka lat wstecz? Przypomnę, że organizatorem jest Uniwersytet, a nie Wójt.

Czego ja bym sobie życzył? Najchętniej coś z muzyki elektronicznej, najlepiej trance, choć wiem - mało realne. Ewentualnie
@Luszian: no tak, ale czy jeśli coś wydarzy się przed bramką, a za bramką to czy w kwestiach bezpieczeństwa dla organizatora będzie to jakaś różnica? Przecież alkohol można spożywać i tu i tu, a na bramkach trzepią tylko praktycznie pod tym względem :|
@AnonimowyGoj: mogę się założyć, że dadzą bratku jeszcze jeden taki klasyczny zespół. Obstawiam T-Love bo dawno nie grali w Olsztynie. Narzekasz na line-up ale mogę się założyć, że na wszystko i tak byś nie poszedł, więc masz przynajmniej pretekst aby się przejść na Kortowo :D
P.S. Nie każdy kto słucha rapu jest z gimbazy, to tak jak mówić, że każdy kuc to pryszczaty, gruby okularnik ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smakosze_kaszy: ale tego bydła i tak jest wszędzie, wchodzić wchodzą, alkohol przemycają i tak, według mnie ochrona - ok, powinni spacerować wszędzie, na górce skupiać się głównie, ale same bramki to tylko i wyłącznie w celu wyciskania jak największej kasy z piwa z wodą za 8 zł...
@BooB no wiadomo, że to jedna kwestia, bo sponsorom nie na rękę jakby każdy przychodził na górkę ze swoim czteropakiem perełki. Druga kwestia to taka, że dorosły, dojrzały człowiek by ogarnął że można się bawić w spokoju nawet po alko, ale niektóre patusy nie ogarniają takich prostych spraw i będą robic dymy. A po trzecie jakby nie było bramek to pewnie by nie mieli pozwolenia na organizację bo wymogi bezpieczeństwa przy imprezach
@AnonimowyGoj: Ta impreza już dawno jedzie linii najmniejszego oporu. "gwiazdy" w dwu - trzy letniej rotacji, jakiś kabaret, namiot z jakimś disco i koniec imprezy. Niestety brak im pomysłu na cokolwiek, a skoro i tak ludzie przychodzą i biznes się zgadza, to nikt tego nie zmienia. Zastanawiam się tylko skąd u organizatorów taki samozachwyt nad tą imprezą "UUUU NAJLEPSZE JUWENALIA, NIEZAPOMNIANY KLIMAT".