Wpis z mikrobloga

przycinać tylko chcesz i nadać kształt zarostowi


@Bomberjacket: o to. Poki co ogoliłem sie na 3mm po calości + maszynką całkiem na policzkach i pod brodą nadjąc mniej wiecej taki kształt https://image.ceneostatic.pl/data/article_picture/4c/e4/6cc5-f5b7-4c84-b992-d93efd79fe2a_large.png Tylko ze u mnie za rzadko rośnie koło ust idąc w dół szczęki, dlatego nie mam takiego kwadratu, tylko są wąsy i szczęka, bez płynnego połączenia

Ogolnie na maszynce mam mozliwość zmieniania długości cięcia miedzy 0,4 a 1mm o
@lastro zawsze sugeruj się tą linią na policzkach, kąt od kącika ust do góry uszu zawsze powinien być głównym punktem odniesieniu jeśli chodzi o dalsze nadawanie kształtu. Na szyi trymujesz do miejsca zgięcia, tam gdzie łączy się ze szczęką. Zostawienie zarostu niżej=lekko podlatuje neckbeardem, troszkę za wysoko i jak idzie się domyślić wygląda dziwnie (?) przy podnoszeniu głowy do góry. Przed trynowankiem zwilż sobie zarost ciepłą wodą, osusz i do dzieła. ;)
Bomberjacket - @lastro zawsze sugeruj się tą linią na policzkach, kąt od kącika ust d...

źródło: comment_VdXGn7GXBZ7TwoHImGhfGJmjCFMZ9iEF.jpg

Pobierz
Oo, takiego poradnika sie nie spodziewałem. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kąt od kącika ust do góry uszu zawsze powinien być głównym punktem odniesieniu jeśli chodzi o dalsze nadawanie kształtu


@Bomberjacket: Czyli musiałbym mieć zarośnięte policzki tak jak ten gościu na zdjęciu, ale u mnie tam ejst mech troche, za rzadko i nie wygląda to schludnie

A co do olejku, to jakiś konkretny możesz polecić?
@lastro znaczny, co do tego kąta to trzymaj się zasady, niech będzie i niżej poprowadzona linia, obyś zachował te przejście w odpowiednim miejscu między bokobrodami (xD) a policzkami, podobny kąt - wygląda to wtedy naturalnie i schludnie a i na twarzy nie postarzeje Cię zarost nadmierne.
Co do olejku, to zawsze i wszędzie sprawdza się picrel z Rossmana, kosztuje to to jakoś koło dwudziestu paru złotych normalnie, w promocji za 15 kupiłem,
Bomberjacket - @lastro znaczny, co do tego kąta to trzymaj się zasady, niech będzie i...

źródło: comment_TVxOiDDf1E2dRvZKmeEibG3fDozzvO9R.jpg

Pobierz
znaczny, co do tego kąta to trzymaj się zasady, niech będzie i niżej poprowadzona linia, obyś zachował te przejście w odpowiednim miejscu między bokobrodami (xD) a policzkami, podobny kąt - wygląda to wtedy naturalnie i schludnie a i na twarzy nie postarzeje Cię zarost nadmierne.


@Bomberjacket: Przejście w odpowiednim miejscu miedzy bokobrodami, to znaczy jak, gdy mam ogolone policzki? :P Mam mniej wiecej cos takiego jak ten gość(tylko mniejsze i rzadsze).
lastro - > znaczny, co do tego kąta to trzymaj się zasady, niech będzie i niżej popro...

źródło: comment_2ryTZFbUm7BL9o6vAw6lJmbDtRzLbihz.jpg

Pobierz