Wpis z mikrobloga

Kupiłem dziś TL-WPA4220KIT powerline (PLC)aby rozwiązać problem pingów przez 3 ściany po wifi. Otóż mam problem z pingiem jak puszczam paczkę 2000 na adres mojego rutera mam około 22-30 pingu. Po kablu mam <1ms. Urządzenia miałem podłączone w tej samej listwie bez bezpiecznika i z bezpiecznikiem, w innych pokojach też podłączałem. Każde z urządzeń podłączone po kablu. Rezultat ten sam. Zaktualizowałem oprogramowanie do najnowszego. Czy ktoś wie co może być przyczyną takiego problemu?
#tplink #siecikomputerowe
  • 8
@CorniMati no dobra a masz zasilanie teojfazowe? Hmm czy masz np płytę indukcyjna? 3 Lampki w szafce rozdzielczej (tej z bezpiecznikami), cokolwiek w tej szafce z napisami L1, L2, L3?
Mam 4 bezpieczniki pierwszy od lewej się różni od reszty jest cieńszy. Rozumiem co chesz mi uświadomić ale jeżeli podłączyłem oba urządzenia pod ten sam przedłużacz to to nie ma znaczenia? Czy się mylę bo każde zasilanie idzie przez bezpiecznik?
@CorniMati: Wymień, moze jest wadliwy. Ja mam TL-PA4010 AV600 i ping 4-5ms, transfer 5MB/s, i to w odległości jakieś 20m od siebie. Albo najpierw sprawdz w innym domu, może masz u siebie w bloku jakieś dziwne zakłócenia na fazie...