Wpis z mikrobloga

@mmenelica: telewizja śniadaniowa to rak xD a tych "speców" to nie wiem skąd biorą xD ostatnio to już w ogóle odlecieli bo tam ktoś stwierdził że ileśtam gram czerwonego mięsa jest bardziej trujące niż papierosy czy coś xDDDD
Stare prezesy, które tylko patrzą na słupki oglądalności i rośliny w postaci prezenterów, którymi jak ktoś nie pokieruje, to nie wiedzą co ze sobą zrobić...
A później: "Hurrr durrr! Dlaczego tracimy widzów?"
To chyba TVN 24 nie oglądasz tam już przynajmniej od roku znajdują "śmieszne obrazki z internetu" krytykujące ekipę rządzącą.
@mmenelica: Ja kiedyś miałam na studiach zajęcia z analizy internetów i nasz wykładowca też był tak bardzo na czasie XD czasami starał się nas zaskoczyć i pytał o "a słyszeliście o Jozinie z bazin, jest teraz taki nowy mem?". A on już był tak stary, że już nawet moi rodzice go znali XD to był zawsze mega #cringe ( _)
@mmenelica: nie wiem czy widziałeś odcinek jak Kammel tłumaczył znaczenie emotikon xD to dopiero dramat. Widać było jak rznie głupa ze niby nie zna, żeby goście w studio mogli się wypowiedzieć xD