Wpis z mikrobloga

Zapytałem kqly na streamie #twitch jak długo używał haxów i co z pieniędzmy, które zarobił uzywając ich. Odpowiedział, że czeatuje do dziś, a za pieniądze kupił więcej haxów. Zostałem za to zbanowany na 10 min:/ Normalnie zapytałem z ciekawości- każdy przecież wie, że to robił. Może wpadnijcie na #stream i też zapytajcie oszusta: https://www.twitch.tv/kqly
#csgo
  • 6
@Tosiek14: Cześć. Moja historia VAC bana. Więc mój kolega rafał przyszedł do mnie i chciał pograć w cs go (nie wiem czemu sobie nie kupi) Nie było nic do jedzenia więc poszłem do sklepu. Gdy mnie nie było prawdopodobnie pobrał z internetu cheaty. I zaczął grać na nich. Gdy na zajutrz rano chciałem se pograć była blokada VAC. Oddał mi około 400 ileś złoty za ekwipunek. Możecie mi wieżyć lub nie.
@bm92: przecież to było kilka lat temu, został zbanowany, poniósł karę, nie wiem po co typa męczyć, tym bardziej że na takie pytania odpowiadał xxxx razy
@bm92: jakich wywiadów? przecież po fakcie nikt już nie robił z nim wywiadów, zresztą on jak już nie miał nic do stracenia, to próbował pokazać jak, w tamtym czasie, cheaty opanowały grę, od poziomu casualowego, przez półprofesjonalny, aż do pro sceny, pokazać jak to wygląda, na jaką skalę cheaty są używane przez profesjonalistów, jakie są typy czitow (wtedy większość ludzi myślało że istnieje tylko wh i aimbot) itp, z tym że