Wpis z mikrobloga

Mnie rozwala, że ekspertami są takie tuzy jak Biegun czy Kot junior - pierwszy to fuksiarz większy niż Urbanc i Fortuna razem wzięci, wygrał tylko dlatego bo dwóch najmocniejszych zrezygnowało ze skoku z powodu bezpieczeństwa + loteria a drugi totalne zero w kadrze niczym Tonio Tajner a teraz uważają się za wielkich ekspertów skoków
#skoki
  • 9
  • Odpowiedz
@xDawidMx Przykład Bieguna w skokach jest jednym z ciekawszych przypadków w skokach, jego zwycięstwo z perspektywy czasu wydaje się całkowicie przypadkowe, ponieważ później już nigdy nie oddał w konkursie skoku na podobnym poziomie. Jednak dzień wcześniej w konkursie drużynowym także skoczył bardzo daleko, w tamten weekend świetnie prezentował się w zasadzie w każdej serii. Wygląda na to, że nie poradził sobie po prostu z tym sukcesem i dlatego już nigdy do niego
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Z tym pierwszym stwierdzeniem to grubo przesadziłeś. Urbanc to był właśnie mega fuksiarz, Biegun znakomicie skakał wtedy w Kuusamo, przy równych warunkach i tak byłby w top 10, czy nawet top 5. Natomiast ekspertem wg mnie jest slabym.
Kot to z kolei bardziej trener i bodajże kiedyś delegat fisu (więc trochę się na tym zna) niż były skoczek i wg mnie nieźle się sprawdza w roli eksperta.
Zresztą w różnych
  • Odpowiedz