Wpis z mikrobloga

Mirki nie polecam robienia zakupów na komputronik.pl #komputronik tv, zamówiony z odbiorem w sklepie, odebrałem 10 minut przed zamknięciem, rozpakowuje w domu i okazuje się, że matryca rozbita. Przychodzę rano po otwarciu sklepu sprawę wyjaśnić i komputronik ma #!$%@?. Ani zwrotu nie zrobię bo według nich nie kupiłem przez internet tylko w salonie więc 14 dni mnie nie obowiązuje, ani nie przyjmą zwrotu jako salon bo tv uszkodzony (w końcu mi sami taki sprzedali), jedyna opcja to reklamacja, której i tak mi nie uznają bo uszkodzenie mechaniczne. Także właśnie zostałem oszukany przez komutronik na 1400 zł. Odradzam wszystkim ten sklep. #tv #afera
TrustMeIm_Engineer - Mirki nie polecam robienia zakupów na komputronik.pl #komputroni...

źródło: comment_6eNgSloArfVVLR6DRhQScyIneaTyt2RJ.jpg

Pobierz
  • 8
@Trust_Me_Im_Engineer Akurat jakoś 2 miesiące temu specjalnie pytałem w Komputronika jak to jest jak kupię przez neta i odbiorę w salonie i pani twierdziła, że jak złożę zamówienie przez stronę to prawo do zwrotu obowiązuje normalnie jak przy zakupach przez neta.