Wpis z mikrobloga

@Lisaros: Na nie i #!$%@?. Przebiłem się przez ponad 120 stron codexu i po prostu nienawidzę świata i życia. Nic innego mi nie zostało, parafrazując Micheala Thortona: How empty and fucked must I be xD

A serio, bardzo na nie. Chociaż jest w tym dużo premedytacji z mojej strony. Zaniżam oczekiwania, żeby zmniejszyć skutki potencjalnie ogromnego rozczarowania. Z drugiej strony, z dostępnych do tej pory materiałów hardsuit labs mogłoby robić sam
  • Odpowiedz
@t3m4: na razie nic mnie nie przekonało za gra. Są dobre rzeczy jak huby, muzyka zapowiada się świetnie, wraca Brian Mitsoda, ale z drugiej strony trailer kompletnie mnie nie porwał, Mitsoda jest jedynym z Troiki, który powrócił, mam wątpliwości co do kompetencji ważnej scenarzystki. Jak zobaczę więcej i będzie to dobre, to zmienię zdanie.
  • Odpowiedz
@Lisaros: yay

+1 za immersive sim

Teaser był słaby, bo wolałbym zobaczyć gameplay i te wszystkie fajne rzeczy, o których można przeczytać. Z zapowiedzi wyłania się gra lepsza niż mainstreamowe erpegi. Co może pójść nie tak?

2020 r. zapowiada się świetnie. The Outer Worlds i Bloodlines 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Życzyłbym sobie jeszcze Wasteland 3 do szczęścia.
  • Odpowiedz
@Lisaros: Nie, głównie dlatego że nic nie pokazali. Obecnie nawet gdyby powiedzieli mi, że troika jest reaktywowana i
robią drugie arcanum, Tim Cain wszystkim dowodzi i można już wysyłać pieniądze tylko nie ma jeszcze gameplaya, to jestem na nie, dopóki nie zobacze czegoś co mnie rzeczywiście kupi. A w przypadku vtmb2 jest dużo znaków zapytania.
  • Odpowiedz
Przebiłem się przez ponad 120 stron codexu

@sejsmita: no przecież pisali tam, że jest szansa na to, że Cara Ellison pisała tylko dialogi Malkavian. Nie rozumiem skąd ta złość.
  • Odpowiedz
@Neurohaox: Dość wątpliwe. Jest senior writer ściągniętą przez Briana osobiście, a informacja o tym, że napisała większość SQ pojawia się znacznie częściej. Niestety nie wynotowałem sobie konkretnych tekstów i o ile nie trafię na ten fragment ponownie, nie podzielę się źródłem. Złość jest immanentna xD, tym bardziej, jak przypomnę sobie wizytę na twiterze CE.
  • Odpowiedz
@sejsmita: mi o ten fragment chodziło, nie udało mi się w pełni oddać ;p

-Cara Ellison is writing it? Fucking hell.

-On a more positive side, maybe they only gave her to write Malkavian dialogs as she's a natural at it.


Ja mimo wszystko dużo lżej podchodze do tej zapowiedzi. Może fajnie jest być helikopterem bojowym? xDD
  • Odpowiedz
Przebiłem się przez ponad 120 stron codexu i po prostu nienawidzę świata i życia.


@sejsmita: Nie dziwię się. Też bym po tylu godzinach czytania tego #!$%@? przegrywów z Codexu znienawidził życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lisaros: wstępnie yay, ale nie mam zamiaru kupować. Day -300 DLC (już zapowiedziane XD), trochę odrzuca za mocny liberalizm i możliwość wyboru niestandardowych płci (chociaż własny pronuns Zir nie brzmi jak zły pomysł ).

znając życie i tak kupię, żeby odpalić przez tego nieszczęsnego protona, bo jestem nie dość że ciekawy, to jeszcze leniem.
  • Odpowiedz