Wpis z mikrobloga

[# W SKRÓCIE #] Baba na stoisku gastronomicznym powiedziała, że picie tylko do kubków wielorazowych które kosztują 7 złotych ale przy zwrocie dostajesz hajs spowrotem, impreza sie kończy, ja idę do stoiska i #!$%@? zamknięte --- własnie wyruchali wszystkich gości na 7 złotych...

[# Całość #]

Czuję się wydymany przez Arena Gliwice. Byłem wczoraj na imprezie Freestyle Heros w owej Arenie Gliwice. Znajdowały się tam punkty gastronomiczne w których #!$%@? mała woda kosztowała 7 cebul Polskich. No to mówi: #!$%@? przecierz nie będę siedzieć tam 2 godzin bez picia bo o zapiexie za 30 ziko mogłem pomarzyć... No to mowię do sprzedawczyni lvl 26 że chce #!$%@? 2 wody boże. Ona mi je podaje ale mówi, że musi je przelać do kubka ekologicznego wielorazowego użytku... No to mowię; Jasne, lej! Środowisko jest najważniesze... Nalała i mówi mi, że #!$%@? kubki za 7 cebul Polskich ktore mozna dostać spowrotem jak się kubek po evencie zeróci, no to mowie #!$%@? okej jak już nalała to nie będe problemu robić. Idę sobie na trybuny, czekam ponadkilogramowe 45 minut bo ktoś spadł z rowerka i narazie się nie zacznie. Mówię ok, dałem 100 ziko za bilet to #!$%@?, nie wyjdę teraz. Impreza się kończy to myślę sobie: Hmmmm trzeba by te kubki oddać bo hajs musi się zgadzać. Ide, idę. Patrze na stanowiski gastronomiczne - jeb nikogo nie ma, zaczynan #!$%@?ć w rolete bo chcę moje hajsy, nadal nikt nie otwiera. Poszedłem zobaczyc czy inne stanowiska są otwarte ale #!$%@? wszystkir zamknięte... Mogliśmy tylko stać i patrzeć z resztą mirabelek i mirków jak nas na 7 złotych wyruchali...

Pierwszy raz publikuję takiego posta :P Piszcie swoje opinie o tym ;) Wiem, że może to nikogo nie interesować ale chciałem wam opowiedzieć o tym :D
Janyyyk - [# W SKRÓCIE #] Baba na stoisku gastronomicznym powiedziała, że picie tylko...

źródło: comment_S7ASynuDyVxcIfnBxsX7hjHxbbtjqL2E.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janyyyk: ale nie jest wielorazowego użytku bo i tak go nie oddasz co by był używany na innym evencie, tylko go #!$%@?. Bo gdzie go masz oddać? XD
@Janyyyk: Nie wiem jak w Polsce, ale w Czechach takie kubki na różnych festiwalach to świetna sprawa. Tylko, że tam rzeczywiście oddają z niego kasę. Potem i tak wiadomo, że idzie do utylizacji, ale dzięki temu jedna osoba = jeden kubek i nie brodzi się w kupkach po kolana jak na wiejskich festynach.