Wpis z mikrobloga

@wisdom_generator: oczywiście ze to przez mój ryj upośledzonego goryla i elfa oraz głos, jakbym miał penisa w buzi (dziewczyna mi tak powiedziała). Oto wydarzenie, które spowodowało moje #!$%@?:
https://www.wykop.pl/wpis/39877935/nigdy-nie-zapomne-pewnego-dnia-kiedy-to-p0lka-spow/140393183/#comment-140393183
Przeczytaj, jeśli masz czas bo pewnie za 10 minut (jak pisze jest 19:20) będziesz grzmocił Julkę Oskarku 195cm. Chociaż nie wiem czy jest sens tłumaczyć to normikowi...
@Przychlast Przeczytałem twoje wypociny i niedowierzam wlasnym oczom...Jakas laska cie obrazila i zmienila tym twoje zycie?? Myslalem ze naprawde miales jakas traumatyczna sytuacje a tu historia z przedszkola??? Gdy mialem 12 lat moja nauczycielka powiedziala przy calej klasie ze moj ojciec to alkoholik i zeby wszyscy byli dla mnie mili z tego powodu bo mam ciężko w domu. Laska ktora mi sie podobala tego dnia powiedziala mi ze smierdze gownem i ze
@wisdom_generator: widocznie jesteś silny psychicznie, ja przez swoje #!$%@? - nie. Tak zniszczyło mi to życie, nikt mnie od tamtego momentu nie lubił, każdy się naśmiewał. Dzisiaj jestem nikim i taki pozostanę. Ciesz się życiem normiku.