Wpis z mikrobloga

@Nivis: Ale w zasadzie to o co spina z tymi górkami? Przecież obecnie tam jest taki syf, że i tak z większości tego terenu się korzystać nie da, więc te bloki w czym tam przeszkodzą?
@LubieSzaszylkiZLublina: chów klatlowy? No bez przesady xD zresztą w Lublinie jest takie zapotrzebowanie na mieszkania, że może chociaż by część popytu te bloki zaspokoiły. Ja np. bardzo chętnie bym tam kupiła mieszkanie, o ile ten park faktycznie razem z blokami powstanie. Brakuje mieszkań w centrum, a górki czechowskie to fajna lokalizacja.
@LubieSzaszylkiZLublina: xDDD jestem "młodą dorosłą" osobą, która od 4 lat mieszka w Lublinie. Póki co wynajmuje mieszkanie, ale bardzo mocno myślę o kupnie. I co mogę zrobić? Kupić na wygwizdowie jak Felin czy okolize zalewu, jakieś syfiaste Diamentowe Wzgórza albo Sławinek, skąd słabo z dojazdem albo kupić coś z rynku wtórnego w fajnej lokalizacji, ale za to z okropnie zawyżonymi cenami niewspółmiernymi do standardu wykończeniu, które w większości sytuacji wymagają remontu.
@Zaff: Zobacz ile kasy deweloper wydał i wydaje na kampanię przed referendum. TBV chce referendum by miasto zmieniło plan zagospodarowania i mogli wybudować osiedle w atrakcyjnej lokalizacji. Na bilbordach jednak głównie mami parkiem za 1zł. Tylko cały ten park opiera się na paru wizualizacjach, a sam koncept parku czyli jak on by wyglądał wciąż nie jest pewne. Nie wiadomo też kiedy taki park byłby wybudowany. Na ile etapów budowa parku byłaby