Wpis z mikrobloga

@simo_pl: Swoją drogą pogrzebałem i faktycznie niemal nie ma na rynku interfejsów BT z aptX na USB. Masa nadajników z wejściami RCA/SPDIF/3,5mm, ale urządzeń typowo pod PC brak. Jakbyś zamówił tego Leafa, to pisz tu pod tagami jak się sprawdza.
@Tarec: No jest bieda z takimi nadajnikami. Są jeszcze jakieś chińczyki jak np. UGREEN, ale trochę się tego obawiam - na aliexpress można je dorwać za śmieszne pieniądze - LINK. Co do aptX z dopiskiem HD - tego akurat nie potrzebuję. Mój sprzęt i tak nie obsługuje kodeka w tej wersji.
@simo_pl: UGREEN to akurat jedna z topowych marek z drobną elektroniką. Masowo kupuję ich ładowarki QC i przewody różnego typu i wszystkim polecam. Nie polecałem tego dongla, bo nie ma tam informacji o aptX low latency, a zakładam, że przy pc to dość istotne. Z drugiej strony to raptem 20zł. Chyba sam zamówię żeby sprawdzić ¯\_(ツ)_/¯
@Tarec: No właśnie na aukcji Aliexpress jest mowa o low latency na jednej z grafik. Z kolei na stronie producenta nie ma nawet takiego produktu - mają zwykły, tradycyjny nadajnik bluetooth 4.0 jak na amazonie - LINK. Moim zdaniem to jakiś wałek.