Wpis z mikrobloga

Ostatnie afery związane z #polskiyoutube, zwłaszcza ta najobrzydliwsza dot. przestępstw, jakich dopuszczał się #stuu (choć z tego co mówił #wardega wynika, że razem z nim byli też inni youtuberzy), pokazują, że poziom większości użytkowników tego portalu to dno. Najbardziej plusowane komentarze skupiają się na obwinianiu 13-letnich dzieci o to, że poszły spotkać się ze swoim idolem. Jak można nie widzieć w tym nic złego, że dorosły mężczyzna wykorzystuje swoją pozycję do manipulowania dziećmi, które nie znają jeszcze życia, nie mają doświadczenia w relacjach, nie mają świadomości, że ludzie potrafią być zaburzeni i robić krzywdę innym bez żadnych wyrzutów sumienia? Jak można dawać społeczne przyzwolenie na patologię? To, co robią ci zwyrodnialcy, jest chore, jak bardzo trzeba być zaburzonym, żeby nie widzieć w tym nic złego? Wyznawcy #blackpill powinni być profilaktycznie ścigani i zamykani w psychiatryku za swoje toksyczne poglądy, zanim pójdzie to o krok dalej.
#youtube #gargamel #gonciarz #boxdel #afera
  • 75
@larine Dziewczyny się głupa zachowały ale z drugiej strony to były tylko nastolatki więc no nie ma co obwiniać co to Blackpillu to nie wiem co on ci zrobił chyba sama się zgodzić że Wygląd i wzrost u mężczyzny jest najważniejszy?
@typowyWykopekMizogin

a ja nawet nie sledze tej afery. To Twoi idole i Twojego normictwa. Jestem pewien, ze wiekszosc blackpillowcow nie oglada tego gowna i ma w dupie wasze dramy, wiec wypier papier z tagu.


Ty wiesz że blackpillowcy to często normalny ludzie którzy żyją swoim życiem i też śledzą Internet? I jeszcze mówienie że to są idole "Normictwa" XD
@typowyWykopekMizogin Co nie oznacza że jakiś przegryw lub ktoś inny nigdy nie oglądał stuu czy fame MMA i być może faktycznie dużo blacpillowcow nie jest Normikiami ale zdarzają się tacy zdarza się nawet że jakis Oski został zblackpillowany
@larine no wychodki w formie jak zwykle, nieironiczne argumentowanie dojrzałości psychicznej i emocjonalnej nastolatki tym, że nosi makijaż i pije polane jej alko i urojenia o "wybijaniu się" na zapomnianych przez świat, dziadziejących, zaburzonych zbokach (fajne to wybijanie, gdy nikt nie zna twoich personaliów) xD
Na tytanów intelektu od chochołów o "kobietach Schrödingera" to szkoda strzępić ryja nawet, logika #!$%@? z Monty Pythona tylko tam było śmieszno, a tu jest obrzydliwie
@larine: Pokaż mi w którym miejscu najbardziej plusowanymi komentarzami są te,które skupiają się na obwinianiu 13-letnich dzieci o to, że poszły spotkać się ze swoim idolem.
Nie twórz scenariuszy i sytuacji które nie istnieją.
Za każdym razem jak ktoś wyjeżdżał tutaj z takimi tekstami, to pod nimi pojawaiały się komentarze krytykujące takie osoby i to one zbierały najwięcej plusów.
Teraz albo pokaż dowody, albo daruj sobie takie posty dla poklasku.
To,