Wpis z mikrobloga

Ostatnie afery związane z #polskiyoutube, zwłaszcza ta najobrzydliwsza dot. przestępstw, jakich dopuszczał się #stuu (choć z tego co mówił #wardega wynika, że razem z nim byli też inni youtuberzy), pokazują, że poziom większości użytkowników tego portalu to dno. Najbardziej plusowane komentarze skupiają się na obwinianiu 13-letnich dzieci o to, że poszły spotkać się ze swoim idolem. Jak można nie widzieć w tym nic złego, że dorosły mężczyzna wykorzystuje swoją pozycję do manipulowania dziećmi, które nie znają jeszcze życia, nie mają doświadczenia w relacjach, nie mają świadomości, że ludzie potrafią być zaburzeni i robić krzywdę innym bez żadnych wyrzutów sumienia? Jak można dawać społeczne przyzwolenie na patologię? To, co robią ci zwyrodnialcy, jest chore, jak bardzo trzeba być zaburzonym, żeby nie widzieć w tym nic złego? Wyznawcy #blackpill powinni być profilaktycznie ścigani i zamykani w psychiatryku za swoje toksyczne poglądy, zanim pójdzie to o krok dalej.
#youtube #gargamel #gonciarz #boxdel #afera
  • 75
Wyznawcy #blackpill powinni być profilaktycznie ścigani i zamykani w psychiatryku za swoje toksyczne poglądy


@larine: to ta slynna ideologia wedlug ktorej prawie wszystkie kobiety to zlo ktore jak nie jest w zaden sposob kontrolowane to bedzie patrzec tylko na swoje przyjemnosci i korzysci nawet kosztem innych?

Coz, w 99% to prawda, z tym wyjatkiem ze to sie nie ogranicza do kobiet. Dotyczy to takze mezczyzn, w tym pedofili.
@larine: Oczywiście ,że to jest złe,ale dowodzi też,że rodzice powinni bardziej kontrolować swoje pociechy dla ich bo te są najwidoczniej nieświadome świata i ludzi.Ciężko jest ustalić kto jak się zachowa więc do 18 roku życia rodzice powinni dbać o bezpieczeństwo swoich dzieci po przez ścisły nadzór.
Niezła odklejka, nigdzie nawet nie wspomniałem o nienawiści do kobiet XD Czyli według twojego rozumowania, człowiek który jest świadomy tego że kobieta go nie pokocha ze względu na jego wygląd, przestaje 'na siłę' szukać drugiej połówki a zaczyna realizować swoje hobby jest przez to agresywny wobec kobiet? Dosłownie ich nienawidzi? Widzę że tam nieźle się dzieje u ciebie.


@kaminarii: W sumie w większości Twoich wpisów czy komentarzy widać pogardę czy nienawiść
@xer78:

Załóżmy, że jesteś brzydki. Szukałeś brzydkiej? Rozważałeś jako opcję?

Tak, wynik bez zmian :)
Fun fact - mam więcej znajomych kobiet niż facetów i lepiej rozmawia mi się z kobietami. Czy to pomaga w znalezieniu kobiety? Absolutnie nie, jeżeli kobieta jest uparta na konkretny typ wyglądu :)

Zresztą myślałeś że nikt tego nie próbował? Wydaje mi się że jakby to działało to mógłbyś wygrać nobla za wynalezienie uniwersalnej metody na
@NonOmnisMoriar:

W sumie w większości Twoich wpisów czy komentarzy widać pogardę czy nienawiść do kobiet.

Jedynie wobec zachowań kobiet czyt. p0lek, które są toksyczne. Oraz nazilewaczek. Jeżeli okazujesz wobec innych nienawiść - dostajesz to samo.
p0lka - grupa kobiet (to jest chyba oczywiste że nie wszystkie? ale dlaczego ja muszę to tłumaczyć?) jak nazwa wskazuje głównie odnosząca się do grupy kobiet z PL. Kobiety te są mocno toksyczne, egoistyczne - gardzą
poziom większości użytkowników tego portalu to dno


@larine: Dopiero potrzebna była Ci ta afera żeby sobie to uświadomić? A ściek panujący na głównej i na najbardziej popularnych tagach takich jak #ukraina czy #patostreamy przez lata już nie?

Ten portal od lat jest ściekiem poza tagami hobbistycznymi, gdzie ludzie szanują siebie nawzajem bo łączy ich pasja i chcą o niej rozmawiać, a nie wściekać się na kolejny temat z medialnej papki.
@kaminarii:

Wiesz, że można inwestować w siebie, robić swoje i mieć #!$%@...będąc w wieloletnim związku?


To było pytanie retoryczne. Tak, chodziło o związek z kobietą.
Z Twojej wypowiedzi wynika, że są tylko dwie opcje związek albo inwestowanie w siebie itd.

Fun fact - mam więcej znajomych kobiet niż facetów i lepiej rozmawia mi się z kobietami. Czy to pomaga w znalezieniu kobiety?


To może wręcz przeszkadzać. Mogą traktować Cię jak koleżankę/kolegę
@larine: ale przecież takie problemy dotykają każdego środowiska, czy to księży, lekarzy, prawników itd, to była tylko kwestia czasu aż taka afera wyjdzie, pewnie nie pierwsza i nie ostatnia ¯\(ツ)/¯
@xer78:

Z Twojej wypowiedzi wynika, że są tylko dwie opcje związek albo inwestowanie w siebie itd.

W sumie zawsze można nie robić nic :P

To może wręcz przeszkadzać. Mogą traktować Cię jak koleżankę/kolegę geja jeśli tak dobrze sie z nimi dogadujesz.

Tu bardziej chodziło mi o podkreślenie że umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich nie wystarczy. Trzeba mieć no... Wygląd.

Takie jej prawo. W drugą stronę też działa.

No przecież to podkreślam od
@larine: Czyli dalej uznajemy, że człowiek świadomość zyskuje w wieku 18 lat xD?

A tak serio - nie zachowywały się jak dzieci, nie myślały jak dzieci, nie wyglądały jak dzieci, w większości nie były psychicznie dziećmi, więc dlaczego mamy uznawać, że to nagle że to dzieci?
Jak ktoś ma 12 - 13 lat to faktycznie, ale od 14 latka można wymagać minimum instynktu samozachowawczego. I to, że ktoś w tym wieku