Wpis z mikrobloga

Jako wyborca partii z koalicji potrzebowałem:
- uregulowania rynku wynajmu
- wprowadzenia katastra
- uregulowania zawodu pośrednika i wprowadzenie jasnego prawa związanego z działaniem pośrednika w kontekście transakcji (np. zakaz brania pieniędzy za usługę od obu stron)
- obowiązek wynajmu/sprzeadazy mieszkań które stoją puste od np. roku - ukrócając w kolejny sposób spekulacje na rynku

Co dostaje:
- obietnice kolejnego programu który będzie napychał kasę developerom, pośrednikom i bankom a finalnie niszczył rynek nieruchomości zwiększając ceny w kosmos

Jak zwykle nie zgadzam się z tym co pisze @mickpl to tym razem sztama. Trzeba nagłaśniać. Trzeba działać.

#nieruchomosci #bankowosc #kredythipoteczny #kredyt2procent #gielda #ekonomia
  • 88
@illmatic @illmatic @illmatic @illmatic @illmatic

Jako wyborca partii z koalicji potrzebowałem:

- uregulowania rynku wynajmu

- uregulowania zawodu pośrednika i wprowadzenie jasnego prawa związanego z działaniem pośrednika w kontekście transakcji (np. zakaz brania pieniędzy za usługę od obu stron)

- obowiązek wynajmu/sprzeadazy mieszkań które stoją puste od np. roku - ukrócając w kolejny sposób spekulacje na rynku


#nieruchomosci #bankowosc #kredythipoteczny #kredyt2procent #gielda #ekonomia


Akurat według Narkuna były rząd PIS nad tym pracował,
Jako wyborca partii z koalicji potrzebowałem:

- uregulowania rynku wynajmu

- wprowadzenia katastra

- uregulowania zawodu pośrednika i wprowadzenie jasnego prawa związanego z działaniem pośrednika w kontekście transakcji (np. zakaz brania pieniędzy za usługę od obu stron)

- obowiązek wynajmu/sprzeadazy mieszkań które stoją puste od np. roku - ukrócając w kolejny sposób spekulacje na rynku


@illmatic: przecież nic z tego nie było w postulatach koalicji. Pod pierwsze jedynie mogę podciągnąć posulat