Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, mam 23 lata i mieszkam z rodzicami. Nigdy nie miałem dziewczyny
Jakis czas temu zacząłem internetowo gadać z dziewczyną z tindera. Tylko piszemy od 2 miesięcy bo ja jestem z Wrocka a ona mieszka ode mnie 300 km. Mam problem, mianowicie nie wiem jak powiedzieć rodzicom że chce do niej jechać. Jakoś się wstydzę powiedzieć ze poznałem dziewczynę i sobie jade, nie wiem nawet czego sie wstydzę, ale to z racji tego że nigdy nie miałem dziewczyny i nie wiem jak zareagują, może mnie wyśmieją, że szukam dziewuch po internetach.
Co robić ? Nie przyznawać sie im i znaleźć jakąś wymowke czy powiedzieć prawdę ?

#anonimowewyznania #tinder #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: jaka różnica wieku miedzy wami? Ona mieszka z rofzicami?

Kiedys robilem podobna akcje (tylko ze zamiast Tindera byly czaty na Interii ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a my mielismy po 17 lat, no i rodzice wszystko wiedzieli, no ale musieli.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak mi się dowcip przypomniał.

Facet sprzedający ziemniaki na osiedlach rozmawia z jedną z klientek:
- to będzie za te dwa worki 100 PLN
- wie pan, trochę jestem nie bardzo z płynnością finansową, może chciałby pan no wie pan, tego w naturze - zagaduje filuternie klientka
- eee, tego, nooo, to bym musiał ojca zapytać
- no wie pan? Taki postawny, dorosły, piękny mężczyzna i będzie rodzica pytał czy
D.....t - @AnonimoweMirkoWyznania: Tak mi się dowcip przypomniał.

Facet sprzedając...
Co robić ? Nie przyznawać sie im i znaleźć jakąś wymowke czy powiedzieć prawdę ?


@AnonimoweMirkoWyznania: Normalnie powiedz że jedziesz do miasta X bo chcesz kogoś odwiedzić, wrócisz za 2 dni (czy ile tam). Tyle wystarczy, nie muszą znać szczegółów, bo to Twoje prywatne życie. W tym wieku powinieneś ich intensywnie przyzwyczajać do nie wtrącania się w to co robisz. Niech tylko wiedzą że jedziesz i Cię nie będzie, żeby obiad
@DulGukat: Dzięki! Będę musiał zgłębić temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najgorsze jest to, że ja ten film kojarzę, jak leciał może z 10 lat temu w TV. Wtedy moi rodzice go oglądali, a mnie nie bardzo zainteresował, bo wtedy nie chodziłem jeszcze za dziewczynami. Kto by pomyślał, że u mnie po latach będzie identyczna sytuacja ¯\_(ツ)_/¯