Wpis z mikrobloga

@Hertha: Dzięki. No właśnie tak mi się zdawało, że jest anonimowa. A na co choruje, wiesz może? Jacek mówił że przechodzi jakąś ciężką terapię, więc to mi w pierwszym odruchu zasugerowało nowotwór, ale dodał potem, że wiele osób z tej terapii rezygnuje - i to już mi się kłóci z nowotworem, no bo niewiele osób np. w trakcie chemii sie z niej wycofuje.
@Alzena: Nie, nie wiem na co. Mysle, ze nie nowotwor, nie pamietam juz dokladnie dlaczego ale z wypowiedzi Jacka dalo sie wywnioskowac, ze to raczej nie rak. Tak czy inaczej, niech zdrowieje kobieta :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@33twarda-jak-Stal: Ta Małgosia nie mieszka w Berlinie przypadkiem? Czy Kurzątkowski wtajemniczał was w jakieś rozliczenia? Miały być na koniec lutego. Kojiec marca i tematu po prostu nie ma.
@bronya: W Berlinie nie mieszka na pewno, chociaz odnioslam wrazenie, ze takiej osoby w ogole nie ma, ale moge sie mylic.Nie wyobrazam sobie nie zajmowac sie osobą, ktorą kocham, a tam byly tylko informacje, ze kocha, ze jest chora i nic poza tym. Wiec wnioskuje, ze takowej w ogole nie ma.
Odnosnie rozliczenia- przekazal mi wiadomosci, ktore ubralam w slowa i wstawilam jako post. Nic poza tym. Jezeli ktokolwiek byl wtajemniczony,