Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mam problem z różowym paskiem otóż to jej brat bierze w tym roku ślub to jest tutaj kluczowe bo szukają zaproszeń na ślub kto im zaprojektuje (grafik here bez studiów ale w korporacji Philips 5k) Ale moja dziewczyna ma bardzo bliską psiapsiółkę ( po ASP Wwa) i to ją poprosiła żeby zrobila im zaproszenia, w dodatku dowiedziałem się tego od jej Brata narzeczonej. Moja różowa ukrywała to przed mną żebym się nie #!$%@?ł ech..
Czy mam prawo się złościć ? Bo jestem na nią wściekły #zwiazki #rozowepaski #problemy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: weź to olej. Nic istotnego. Może wolała styl przyjaciółki.

Poza tym uwierz mi stary. Przez lata pracowałam jako grafik, potem skończyłam studia graficzne i różnica diametralna. Jednak studia uczą patrzeć inaczej.

Co nie znaczy, ze nie jesteś dobry.

Dziś pracuje w IT, przebranżowiłam się bo rynek graficzny przesycony. W IT lepsza kasa.

Ale doświadczenie zdobyłam i nadal uważam ze studia graficzne dużo daja. Nie masz się o co złościć i
@AnonimoweMirkoWyznania moim zdaniem, jeśli jest Vi źle, to masz do tego prawo, bo jednak coś przed Tobą ukryła, nawet jeśli w dobrej wierze. Kluczowe jest wytłumaczenie jej, że szczerość jest ważniejsza od tego, żeby było wam wiecznie komfortowo, bo nie będzie. I nawet gdyby miało być Ci przykro, to co? To jest powód do ukrywania czegoś i nadszarpywania zaufania? Przekonaj, że wolisz wiedzieć w takich sytuacjach, to więcej tak nie zrobi (