Wpis z mikrobloga

@miboy Jak klikam wybór wersji, to jest Under restocking. Nie wiesz może, czy to faktycznie oznacza że będzie dostępny, czy piszą tak zawsze?
@jkbck: dużo wciąż, trzeba poczekać aż trochę spadnie cena
ale ja bym brał wersję minimum 6 GB i 128 GB
mam w domu 8SE i 8EE, SE nie odbiega prędkością od EE, wystarczy 6 GB i jest już spoko,
chyba że masz jakieś wymagania ale wg mnie nie wart się "cofać" do 2S
ja nawet go nie kupiłem ponieważ miałem Mix 2 i S nie robił aż takiego szału aby go
@miboy No przyznam, że ten w 9SE jest jeszcze w miarę znośny. Mix 2S ma optyczną stabilizację obrazu, lepszą baterię i IPS (nie jestem przekonany do AMOLEDów). Na minus brak podczerwieni.
@jkbck: Amoled jest znośny, nie jest taki cukierkowy jak w Samsungu, baterie i tak będziesz ładował codziennie, chyba że nie będziesz miał wszystkiego włączonego na maksa, czy lepiej zrobi zdjęcia z ręki to nie wiem
mam znajomego co pracuje w Mi Store i bardzo czekał na Mix 2S, też bardzo chciał kupić, jak pobawił się chwilę to stwierdził że chyba za dużo oczekiwał,
oczywiście są to tylko i wyłącznie moje wypociny
@miboy Chodzi raczej o brak efektu wypalenia i lepsze kąty widzenia. I właśnie dobrze, że przedstawiasz swoje zdanie, bo jestem napalony na tego Mixa, a zawsze to spojrzenie chłodnym okiem ;)