Wpis z mikrobloga

Cześć, wziąłem dzisiaj na próbę pakiet Entry od Franqie i mam trochę z tym cudem problemów.
Skonfigurowałem sobie własną listę przy użyciu iptvdashboard, pobrałem m3u i epg i wrzuciłem na Kodi stojące na Raspberry, gdzie mam skonfigurowanego klienta IPTV. Wszystko poszło ok, kanały się zaczytały i część nawet się odtwarzała, ale duża część z nich, a przynajmniej te, które próbowałem (Polsat News, TVN24, etc.) nie działają. Spróbowałem odpalić je następnie na Mi Box S i na telefonie z Androidem na kilku różnych aplikacjach - również bez skutku. Natomiast - poprzez VLC na Macu działają bez problemu.
Macie jakieś pomysły co z tym można zrobić? Spędziłem cały dzień na eksperymentach i poszukiwaniach i generalnie nie jestem ani trochę mądrzejszy. Dzięki!
#iptv
  • 5
@Klinton @bslawek Dzięki za sugestie. Spróbowałem obu, właśnie się gapię na telewizor, efekt niestety dokładnie taki sam. Perfect player zaczytał listę, załadował loga, ale na Polsatach itp. tylko kręci kółkiem próbując się połączyć do źródła, Eurosport 1 natomiast włączył bez problemu. Podobnie SIPTV - najpier "buffering", a po chwili "connection failed". A sprawdzam te same kanały na komputerze i działa - ta sama lista m3u.
#iptv