Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus:

Tak, ponieważ nie naruszamy naszych zasad prywatności, które są jasno określone na naszej stronie :)

Administrator przetwarza Twoje dane osobowe w celach informacyjnych, marketingu usług własnych oraz usług oferowanych przez podmioty powiązane z Administratorem.

Marketing może być realizowany także w oparciu o profilowanie, które oznacza przetwarzanie w celach marketingowych informacji uwzględniających cechy, zachowania lub preferencje Użytkownika.


Ja wam to na stronie napisałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PlanetPlus: kod wtyczki może zobaczyć każdy pobierając ją z chrome web store akurat ( ͡ ͜ʖ ͡) Zresztą nie trzeba bo wystarczy podejrzeć ruch sieciowy wykonywany przez wtyczkę.
A to co stoi po stronie waszego serwera, tego już na pewno nie pokażecie skoro z jakiegoś powodu macie taki problem z zaprzestaniem zbierania nadmiarowych danych. Gdybyście mieli czyste intencje to byście po prostu zrobili to jak należy
@PlanetPlus: czekam na małysza :) po ostatniej próbie i zawołaniu przez @sebask kilku tysięcy osób, zgarnął chyba 10 plusów i wypowiedziało sie prawie 10osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kapiszona odpalił :) Wtyczka jest dobrowolna, nie chce to nie używa, chce to używa i zgarnia cashback, dla niego to zbyt trudne i później takie trolle mają problemy z rozliczeniem :)
@sebask: Zapewniam Cię, że wtyczka przejdzie kolejne zmiany w najbliższej przyszłości, ale nie chcemy tego teraz robić, ponieważ trwają urodziny AliExpress i nie chcemy niczego przypadkiem zepsuć :/
@widmo82: a ty dalej się podlizujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie każdy wymyśla na siłę cokolwiek aby tylko zgarnąć wykopy i zdobyć bordo. Mógłbyś się już przestać kompromitować bo jak już chcesz się porównywać na plusy to twoje płacze i bezsensowne, niczym nie poparte próby podważenia twardych dowodów zdobyły ich jakieś 10 razy mniej a post próbujący obrazić mnie równiutkie 0 ( ͡° ͜ʖ ͡
@sebask: tak tak, na mirko szczególnie można dorobic się bordo :) ciekawe od kiedy :)
Kolejny raz ośmieszasz sie prezentując swoją niewiedzę :)
Twoje dowody są mięciutkie jak Twoj klusek :D

@plonez80: słowo klucz "chyba" :)
@widmo82: to się odnosiło do kręcenia Małysza w wykopalisku, ale jak zwykle nie zrozumiałeś czegoś co nie było wielkimi literami wprost.
Ostatnio na mojego "kluska" krzyczałeś że takiego wielkiego nie zmieścisz i że za twardy to się zdecyduj w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@plonez80: nie psuj jego retoryki promowania planetplus ponad wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)