Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus:

Tak, ponieważ nie naruszamy naszych zasad prywatności, które są jasno określone na naszej stronie :)

Administrator przetwarza Twoje dane osobowe w celach informacyjnych, marketingu usług własnych oraz usług oferowanych przez podmioty powiązane z Administratorem.

Marketing może być realizowany także w oparciu o profilowanie, które oznacza przetwarzanie w celach marketingowych informacji uwzględniających cechy, zachowania lub preferencje Użytkownika.


Ja wam to na stronie napisałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PlanetPlus: kod wtyczki może zobaczyć każdy pobierając ją z chrome web store akurat ( ͡ ͜ʖ ͡) Zresztą nie trzeba bo wystarczy podejrzeć ruch sieciowy wykonywany przez wtyczkę.
A to co stoi po stronie waszego serwera, tego już na pewno nie pokażecie skoro z jakiegoś powodu macie taki problem z zaprzestaniem zbierania nadmiarowych danych. Gdybyście mieli czyste intencje to byście po prostu zrobili to jak należy
@PlanetPlus: czekam na małysza :) po ostatniej próbie i zawołaniu przez @sebask kilku tysięcy osób, zgarnął chyba 10 plusów i wypowiedziało sie prawie 10osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kapiszona odpalił :) Wtyczka jest dobrowolna, nie chce to nie używa, chce to używa i zgarnia cashback, dla niego to zbyt trudne i później takie trolle mają problemy z rozliczeniem :)
@sebask: Zapewniam Cię, że wtyczka przejdzie kolejne zmiany w najbliższej przyszłości, ale nie chcemy tego teraz robić, ponieważ trwają urodziny AliExpress i nie chcemy niczego przypadkiem zepsuć :/
@widmo82: a ty dalej się podlizujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie każdy wymyśla na siłę cokolwiek aby tylko zgarnąć wykopy i zdobyć bordo. Mógłbyś się już przestać kompromitować bo jak już chcesz się porównywać na plusy to twoje płacze i bezsensowne, niczym nie poparte próby podważenia twardych dowodów zdobyły ich jakieś 10 razy mniej a post próbujący obrazić mnie równiutkie 0 ( ͡° ͜ʖ ͡
@sebask: tak tak, na mirko szczególnie można dorobic się bordo :) ciekawe od kiedy :)
Kolejny raz ośmieszasz sie prezentując swoją niewiedzę :)
Twoje dowody są mięciutkie jak Twoj klusek :D

@plonez80: słowo klucz "chyba" :)
@widmo82: to się odnosiło do kręcenia Małysza w wykopalisku, ale jak zwykle nie zrozumiałeś czegoś co nie było wielkimi literami wprost.
Ostatnio na mojego "kluska" krzyczałeś że takiego wielkiego nie zmieścisz i że za twardy to się zdecyduj w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@plonez80: nie psuj jego retoryki promowania planetplus ponad wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie każdy wymyśla na siłę cokolwiek aby tylko zgarnąć wykopy i zdobyć bordo.

jak zwykle nie zrozumiałeś czegoś co nie było wielkimi literami


@sebask: - nigdy statystyki z mirko nie wliczały się w ranking do bordo :> nie przeinaczaj co chciałeś napisac bo się pogrążasz :)
ale bronic gowno serwisu za wszelka cenę? Dziwna sytuacja.


@plonez80: jasne, że dziwne, ale jest tu coś innego... nie bronię tu nikogo za wszelką cenę, wielokrotnie pisałem co się mi u nich nie podoba. pare dni temu powstała nawet sonda, ktora miała na celu wykazać, ze jednak termometr to nie jest najlepszy pomysł a przy okazji wyśmiałem linkowanie regulaminu w postaci zdjęć do zewnętrznego serwisu. Niestety ale obaj tego nie zauważyliscie
@dzieju41:

moze zacznij od przeczytania regulaminu? macie obaj duuuuzy problem ze zrozumieniem najprostszych rzeczy a bierzecie sie za trollowanie i hejtowanie, zbieranie cashbacku, najpierw nauka czytania !

13.1. Z uczestnictwa w Programie Planet Plus Użytkownik ma prawo zrezygnować w każdej chwili bez podania przyczyny i bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek opłat, składając stosowne oświadczenie. W celu rezygnacji należy wysłać Operatorowi powiadomienie o rezygnacji na adres e-mail: pomoc@planetplus.com. Rozwiązanie umowy o
@dzieju41: przed usunięciem danych można skorzystać jeszcze z opcji dostępu do wszystkiego co zebrali, serdecznie polecam.

IX. Informacje o Twoich prawach.

1. Masz prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, w tym do uzyskania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu. Pierwsza kopia jest nieodpłatna. Za wszelkie kolejne kopie, o które się zwrócisz Administrator może pobrać opłatę w rozsądnej wysokości wynikającej z kosztów administracyjnych.
@PlanetPlus: W którym dokładnie momencie nalicza się cashback?
Wczoraj, wchodząc przez planetplus.pl złożyłem zamówienie o 23:52 i wybrałem płatność p24. Jednak na skutek prac konserwacyjnych w banku i braku możliwości płatności kartą przez p24, nie sfinalizowałem płatności. Teraz wisi mi rozpoczęte zamówienie, które mogę ponownie opłacić. Jeśli teraz zaczekam np. na termometr (będzie dziś?), ponownie wejdę przez planetplus.pl na AliExpress, wejdę w My Orders, kliknę Pay Now i wykonam nową płatność,