Wpis z mikrobloga

1. Mężczyzna uprawiał dobrowolny seks z 17-letnimi osobami (nie z uczniami szkoły, w której pracuje)
2. Wygrał proces o dyskryminację
3. Autor znaleziska ma urojenia w komentarzach: https://www.wykop.pl/link/4868977
"Gdyby prawo mu na to pozwalało, to pewnie i dziećmi z podstawówki by nie pogardził. W Stanach np. za takie coś gniłby już w Sztumie, ale UK legalnie może obcować z nastolatkami. Tak się ziszcza marzenie neuropków."
"Kiedy prawo mu pozwala krzywdzi nastolatków, więc prawdopodobnie tylko ono stoi mu na przeszkodzie, żeby nie robić tego wobec młodszych."
#tysiacurojenniezaleznychmediow #neuropa #lgbt #homoseksualizm #teczowepaski #homofobia #nienawisc #bekazprawakow
  • 51
@artpop: Hmm od prawnego punktu widzenia gość jest ok i tu nie powinno być żadnego ale. Jednak dosyć łatwo jest namówić nastolatka na seks będąc dorosłym, bo ma się jednak autorytet i sprawia się wrażenie człowieka który wie co robi, więc taki nastolatek czuje się niejednokrotnie fałszywie bezpieczny. To jest długa dyskusja kto w tym wypadku ma racje a kto jej nie ma. Myślę, że jest to u uzależnione od konkretnego
@artpop: zakopałeś jako informacja nieprawdziwa, powiedz gdzie w wrzuconym przez opa artykule oraz tytule i opisie znaleziska jest informacja nieprawdziwa:
- uprawiał seks z nastolatkami? - uprawiał
- został zwolniony za to - został
- wygrał sprawę? wygrał

także manipulujesz w tym momencie ty głosami bo wrzuciłeś powód informacja nieprawdziwa, gdzie op nic nieprawdziwego nie wrzucił
@L3stko: przejzyj komentarze pod znaleziskiem. Nocą zmienił oryginalny opis znaleziska i w prost insynuował ze facet uprawiał sex z dziećmi z podstawówki, np komentarz o „grze w bierki”. Nie zacytuje dokładnie bo jestem w drodze do pracbazy :)
@L3stko: XD tak bo nie można zgłosić własnego znaleziska do mode o korektę. A dokładnie to napisał cuntbrah w jednym ze swoich komentarzy dzbanie XD nie pisz jak nie przeczytałeś nawet co tam się zrobiło
@grubson234567: op wysłał zgłoszenie o zmianę opisu o 20:54 co wynika z komentarzy, wpis artpopa pojawił się o 23:53, to już wina moderacji że tyle trwała ich reakcja, nie wiem o której dokładnie został zmieniony ten opis, jeśli wpis artpopa pojawił się już po zmianie opisu to jest to jawne manipulowanie głosami @Moderacja
@grubson234567: przecież dokładnie to wyżej napisałem że cuntbrah zgłosił do moderacji do edycji, o co ci chodzi??? mając na myśli wysłał zgłoszenie o zmianę opisu, miałem na myśli to że zgłosił do moderacji do edycji, pytanie o której moderacja to zmieniła
Hej @cuntbrah o której zmieniono opis? Informację znajdziesz w panelu, w ostatniej kolumnie jest czas np. 5 godz. temu. Gdy najedziesz kursorem, będziesz miał dokładny czas.

@grubson234567 zajrzałem w komentarze i nawet jeśli zmiana nastąpiła po dodaniu wpisu, artpop miał świadomość, że autor zwrócił się do moderacji o zmianę...

tak bo nie można zgłosić własnego znaleziska do mode o korektę.


Oczywiście że można. Nie raz tak robiłem.