Wpis z mikrobloga

@lubielizacosy: Głównie kupuję u niego sprzęt do łucznictwa. Tym razem promienie. Inni sprzedawcy mają te konkretne po ok. $40, u niego były po $38, przecenił na $34, a po wszystkich zniżkach zapłaciłem jakieś $25. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak nic nie przebije festiwalu 11.11, gdzie przedmiot normalnie warty $200 kupiłem u niego za $105. Ma więc prawo na mnie narzekać.
@aryl: Chińczycy mają sporo fajnych promieni w niskich cenach. Najbardziej opłaca się tam kupować karbony imitujące drewno, bo u nas są strasznie drogie. W przypadku zwykłych czarnych karbonów różnica w cenie już nie jest tak duża i czasami lepiej po prostu zamówić sobie w polskim sklepie np. Avalony Tyro czy Hybrid za około 15zł/szt. niż czekać na dostawę z Chin.

Ze sprzętu, który mogę z czystym sumieniem polecić to:
- promienie
@aryl: Z predatorami jest ten problem, że jest kilka wersji produkowanych przez różne firmy, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Nieco inaczej wyglądają Predatory ze sklepu DeChuang, a nieco inaczej te ze sklepu Linkboya. To samo dotyczy promieni Deer Crossing. Różnice w wyglądzie są minimalne, ale w jakości mogą być spore.

Mam u siebie predatory właśnie z tego sklepu, z którego podałeś, a konkretnie z tej aukcji. Niby nie ma