Wpis z mikrobloga

Czasami wcale nie trzeba z Wykopu wychodzić, żeby znaleźć #zmianynaziemicontent

Ciemna materia to, w uproszczeniu - mega zaawansowana cywilizacja, "niszcząca" galaktyki, Życie - energetyczny byt, którego celem jest destrukcja i chaos. W naszej kulturze - Szatan. Im bardziej jesteśmy #!$%@?, tym większą ma ona siłę. W życiu chodzi o to, by szerzyć Swiatło - porządek, miłość, rozwój, chodzi o zapanowanie nad Entropią. Większość gatunków tego nie rozumie, liczy się pieniądz, władza... Proszę Was, otwórzcie oczy!! Dobija mnie wizja, że nasi wnukowie będą żyć w świecie rodem z MadMaxa, o ile ludzkość przeżyje, bo o cywilizacji raczej mowy już nie będzie.


---
#astronomia | #thebestofmirko | #teoriespiskowe | #zmianynaziemicontentSubskrybuj albo czarnolistuj. Będę tutaj wrzucał najciekawsze mądrości z zmianynaziemi.pl i powiązanych serwisów.
Pobierz
źródło: comment_FFpkhCjA77dZZXU5TlKThGNE2DZDTzNN.jpg
  • 2
@drWind:

Ja mam swoją "teorię" na temat foliarzy. Teorie spiskowe bardzo często w prosty sposób wyjaśniają skomplikowane zjawiska. Te wyjaśnienia są z pozoru logiczne i pozwalają ludziom "zrozumieć" trudne rzeczy nie zagłębiając się w prawdziwą nauką. Opierają się na swego rodzaju dogmatach.

Gdy taki foliarz zacznie jednak drążyć, to okazuje się, że te teorie bywają niespójne, albo pojawiają się różne warianty tej samej "teorii". To jest naturalna kolej rzeczy - skoro