Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Przez noc wpadło mi kilka par i wbiło się 1000 matchy.

Niby fajnie, ale nie do końca.

Dużo dziewczyn same pisze, a wieksza część zaczepionych odpowiada. Rozmowa szybko idzie w kierunku spotkań, a każde spotkanie to kilka dobrych godzin. Często to stracony czas, bo laska nudna/brzydka.

Wiem, ze to ryzyko randek online, ale musi być skuteczny sposób na filtrowanie takich sytuacji!

Sam wypracowałem sobie jakiś schemat działania, ale nie jest doskonały. Macie może jakieś tipy, ale takie prywatne spostrzeżenia, a nie ogólniki i oczywistości (np. sprawdzaj insta/podpytuj o aktywności/wagę, wymieniaj zdjęcia)?

Może #rozowepaski coś podpowiedzą?

#pytanie #tinder #badoo #randkujzwykopem
Nokiius - Mireczki,

Przez noc wpadło mi kilka par i wbiło się 1000 matchy.

Niby...

źródło: comment_0iOUKJesIE0LkoZVYzQwdgqy7qyqnp84.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Często to stracony czas, bo laska nudna/brzydka.

Wiem, ze to ryzyko randek online, ale musi być skuteczny sposób na filtrowanie takich sytuacji!


@Nokiius: "Stracony czas". Co to jest #!$%@? "stracony czas" w kontekście wyjścia do ludzi i pogadania sobie z kimś? Co byś wolał zamiast tego robić? Bo gwarancji, że jak się z kimś umówisz to się okaże, ze jesteście dla siebie idealni nigdy nie dostaniesz. Mi tam sprawia przyjemność samo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Yukio_Mishima: do kogo ty to piszesz, gościu się podnieca że ma tysiąc par i szuka systemu na wyłowienie wśród tego spamu jakiejś księżniczki z Persji. Gdzie tu przyjemność o której mówisz? Tu chodzi o podbudowanie jego wybujałego ego.
@Nokiius: weź im casting zrób. Buachachachacha.
  • Odpowiedz
@Nokiius: te które mają tylko twarz na zdjęciu od razu eliminuj, jeśli jest zdjęcie sylwetki to już masz prościej, no i potem oceniasz po najgorszym zdjęciu
  • Odpowiedz
@Nokiius: Ostatni z jakimś mirkiem miałem wymiane. Przekonywałem go, że nie ma sensu iść z każdą na spotkanie i nie marnować czasu swojego, trzeba się szanować. On za to wyciągał na kawe od razu na wstępie i mówił, że był już na 90 randkach xd
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: ale nie kazdy jest toba, ze nie ma nic do roboty i rozmowa z jakimkolwiek stworzeniem plci przeciwnej jest dla niego tak wielkim wydarzeniem, jak laska jest brzydka lub nudna to nalezy sie szybko zwijac bo to szkoda czasu, to sa dwie godziny zycia do piachu zmarnowane, rownie dobrze mozna bylo stac bez ruchu i patrzec sie w sciane albo zaczepic menela w autobusie
  • Odpowiedz
ale nie kazdy jest toba, ze nie ma nic do roboty i rozmowa z jakimkolwiek stworzeniem plci przeciwnej jest dla niego tak wielkim wydarzeniem


@RubinWwa: Fajna interpretacja, nie ma co. A teraz spadaj na czarną.
  • Odpowiedz