Wpis z mikrobloga

Za mną kolejna #fura - tym razem padło na Francuza, którego bardzo chciałem sprawdzić.
Nowe 508 to ciekawy wizualnie #peugeot, który naprawdę przyciąga głowy. Mi się podoba, chociaż mam pewne wątpliwości co do szerokiego i niskiego tyłu.
W środku minimalizm znany z #psa w dobrym wykonaniu. Mało plastików mimo, że wersja za 150 K, a nie 200 K
Pod maską 2.0 #hdi 160 KM, więc idealnie. Dobra elastyczność, niezłe spalanie, cena też w miarę.
Co sądzą wykopowe #mirki ?

#samochody #motoryzacja #motopodprad #auta
Pobierz stopaotestuje - Za mną kolejna #fura - tym razem padło na Francuza, którego bardzo ch...
źródło: comment_uAlY4SViNfkAFDUjc6jFltjKmnzj4MKj.jpg
  • 11
W środku minimalizm znany z #psa w dobrym wykonaniu.


@stopaotestuje: coo? przecież ten styl, choć w sumie fajny, nie jest w żadnym stopniu minimalistyczny imo.

Mało plastików mimo, że wersja za 150 K, a nie 200 K


@stopaotestuje: rozumiem, że pianoblack, czy wstawki ala drewno się nie liczą do plastików xD.

Cena jest zabójcza, za 150K można mieć po prostu lepsze auto - nie wiem ile Peugeot daje rabatu na
@stopaotestuje: to i tak za drogo, bo Passat startuje od 80, Mondeo od 70 - i można mówić, że "ooo, ale tutaj wyposażone itd" - no niby tak, ale nie do końca - w sumie cała mainstremowa konkurencja zaczyna ceny od 70-90K, więc Peugeot jest drogi, bo dla mnie premium (o ile w ogóle coś takiego istnieje) to on jest głównie w prospektach Peugeota - za tą cenę wolałbym choćby Optimę
Pobierz S.....S - @stopaotestuje: to i tak za drogo, bo Passat startuje od 80, Mondeo od 70 -...
źródło: comment_eVW0eBbubSkYJAnd79XQxDdIMph7LGBV.jpg