Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/40208249/#comment-141350437

Ostrożnie! A__s ORA konserwowe wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewne wszyscy zauważyliście lawinowy wzrost narzekań prawej strony wykopu, która od zawsze czuła się jakoś odrzucona przez administrację tego portalu. Płacze, że zgłoszenia wiszą tydzień czy dwa i muszą czekać na rozpatrzenie.

Tym razem jednak sprawa została wyjaśniona - jeśli masz niską wagę zgłoszeń (waga określana jest na podstawie procenta prawidłowych zgłoszeń z przeszłości), to twoje zgłoszenie idzie na dno listy. Ważniejsze będą miały pierwszeństwo.

Jaki wniosek się z tego nasuwa? A no, wszyscy którzy jęczą o długi czas czekania - może przestańcie hurtowo zgłaszać rzeczy? Gdybyście mieli celne zgłoszenia, trafialibyście na górę listy.

Beka z was #prawakijestrobota - portal w końcu cos sensownego wprowadził, okazuje się, że rozwiązanie to was "dyskryminuje", to zaczynacie narzekać, że to nie fair xDD. Najlepsze jest te odwracanie kota w waszym wykonaniu:

UGABUGA czekam tydzień bo nerłopki robią sto zgłoszeń na minutę

Jakby nie były celne, to by nie były nad waszymi zgłoszeniami xD.

#neuropa #moderacjacontent #afera #4konserwy #bekazprawakow
  • 34
Czekaj czekaj, czyli najbardziej sprawni #!$%@? mają pierwszeństwo a siła ich donosu jest większa ? XD
W takim razie utwierdzasz mnie w przekonaniu że prawaki są dyskryminowane. Przecież nikomu normalnemu nie chce się zgłaszać co 5 minut waszych lewackich wysrywów. A wy natomiast traktujecie to jak praca na pełen etat ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez co wasze zgłoszenia będą 1 a nasze ostatnie xD świetny system.
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Wiesz sprawa wygląda trochę inaczej jak zgłaszasz za podobne przewinienia parę kont w mniej więcej tym samy czasie i jedne zgłoszenia są rozpatrywane odrazu inne wiszą parę dni. Więc jak to jest? Przy jednym użytkowniku to zgłoszenie ma większą wagę a przy drugim mniejszą . Dodatkowo przy zgłoszenia g pewnych osób mamy ciekawe zjawisko, zgłoszenia trafia do rozpatrzenia poczym po 10 minutach moderator wrzuca je spowrotem do kolejki i wtedy
@Hound: shauahusuas XD nie rozśmieszaj mnie. Dostarczamy tyle samo treści co wy albo i mniej. Lecz my traktujemy to jak ostrą wymianę zdań lub po prostu was zlewamy. Wy natomiast siedzicie 24/7 przed kompami i zgłaszacie wszystko co można. Ostatnio jednego typa zgłoszono bo użył zwrotu "gejuszek" HSUAhuhasuhsa XD beka z was cenzorzy. Powinniście się urodzić jakieś 70 lat temu. Świetnie byście się odnaleźli ( ͡° ͜ʖ ͡°
Czekaj czekaj, czyli najbardziej sprawni #!$%@? mają pierwszeństwo a siła ich donosu jest większa ? XD

W takim razie utwierdzasz mnie w przekonaniu że prawaki są dyskryminowane. Przecież nikomu normalnemu nie chce się zgłaszać co 5 minut waszych lewackich wysrywów. A wy natomiast traktujecie to jak praca na pełen etat ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez co wasze zgłoszenia będą 1 a nasze ostatnie xD świetny system.


@Gnieciuch:
Ale jak ja nie zgłosiłem w życiu nawet jednej osoby a ty już paręset


@Gnieciuch: mam się powtarzać? Procent poprawnych Zgłoszeń xD
@foottofoot:
Wgle nie trafiliście, bo ja mam zgłoszeń w panelu może z 10, z czego ostatnie sprzed 4 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co teraz, żeby ci czacha nie wybuchła tylko.

A i foottofoot, lecisz na czarno, bo już mam dość twojego jęczenia
@Hound: przecież a__s pisze w tych linkach dokładnie to co ja tutaj - jak zgłoszenia są nieprawidłowe, to waga leci w dół xD a ten dalej brnie w te swoje bzdury.

@foottofoot: chodź, wrovisz wieczorem na czarno, teraz możesz bronić swojej opinii w tym poście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wytłumacz mi, jak puszczenie bota do zgłoszeń na @plackojad ma się do celności zgłoszeń? Przecież waga
Tym razem jednak sprawa została wyjaśniona - jeśli masz niską wagę zgłoszeń (waga określana jest na podstawie procenta prawidłowych zgłoszeń z przeszłości), to twoje zgłoszenie idzie na dno listy. Ważniejsze będą miały pierwszeństwo.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: To tłumaczy, dlaczego neuropki masowo zgłaszają wpisy sprzed nawet kilku miesięcy. Nie dość, że mogą sobie poużywać na "prawakach" (co, jak dowodzi @foottofoot tylko dodaje pracy moderacji i nie skutkuje żadnymi karami), to jeszcze sobie wywindują wagę
@kulass: @foottofoot: @Nieprzyjazny_Ziemniak: @Hound:

A myśleliście może by wreszcie, po 7 czy 8 latach sporów (które poza zmarnowanym czasem nie przynoszą innych widocznych efektów) odpuścić kłótnie i zacząć działać razem, a nie przeciwko sobie? Rozumiem różnicę w poglądach, ale jestem przekonana, że jest wiele tematów, w których z pewnością uda Wam się porozumieć. Nie zmienicie Polski zmanipulowanymi znaleziskami na Wykopie, kłótniami i wzajemnymi zgłoszeniami. Może warto jednak przeznaczyć
@a__s: Jak mam "działać razem" z kimś, kto szerzy nienawiść i próbuje dyktować ludziom jeden, konkretny model życia, tę legendarną "normalność"? Jak mam "się porozumieć" z kimś, kto wypisuje odrażające rzeczy pokroju "imigranci to rak, podludzie i gówno" albo "z 500+ korzysta tylko zapijaczona patola"?

Wykopowa prawica to siedlisko zakompleksionych mizoginistów, inceli, faszystów i rasistów. Próba przekonania mnie do "pojednania się z nimi" czy nazywanie tego "różnicą w poglądach" to jak